EU kártya érvényessége

Több
9 éve 8 hónapja #37482 Írta: zauber
zauber válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

...nincs mas hozom egyszeruen a szamlakat es majt meglatjuk mit lep ra az Audi Bkk.
Koszonok minden hozzaszolast!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37483 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Ez a kártya? :woohoo: Miért nincs kitöltve? Ha ki lenne töltve, el kéne fogadnia de tudnod kell, hogy maga az orvos döntheti el, hogy sürgősségi esetről volt szó vagy sem! Ha nem, akkor fizetni kell és a biztosítód kifizeti! Esetleg pereskedhetsz de értelmetlen szerintem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37484 Írta: zauber
zauber válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Ez a kártya? :woohoo: Miért nincs kitöltve?

Termeszetesen az eredeti kartya egy kicsit reszletesebb, ami a tartalmat illeti. csak ezen felesleges infokkal nem akartam az olvasokat farasztani! :)
A kep lenyege az EU "felsegjelzes" volt!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #37485 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Gergoo írta: Látom, nem a gyerekekről van szó. Akkor amit írtunk. Számla (gyógyszerekről is!) és kifizetik simán. ;)
Legközelebb pedig tudni fogod, hogy nem elég a német kártyád (sehol, nem csak Magyarországon!) és utazás előtt kérsz majd EU kártyát!


Ezek szerint te nem Németországban lennél biztosított? Itt ugyanis (tudtommal :-) ) a Krankenkarte hátoldala egyúttal az EU-kàrtya, amolyan two-in-one.... , tehát automatikusan van EU-kártyád, azt nem kell külön kérni... Vagy nem minden biztosítónál van így?? ( a TK, AOK tuti ilyen).

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37486 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Nem, nem német a biztosításom :) azt tutira tudtam, hogy simán fizetnek de a two-in-one kártyáról nem tudtam ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!