ADAC tagság

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #8094 Írta: Juditka
ADAC tagság téma létrehozva Juditka által

Sziasztok! :)

Érdeklődni szeretnék, hogy pontosan miről szól az ADAC Autóklub-i tagság annak aki Németországban biztosított, és annak aki nem?
Remélem fogtok tudni segíteni! :)

Judit

(Bocsi, csak kipróbáltam a színeket.)

Judit :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8111 Írta: janikata
janikata válaszolt a következő témában: ADAC tagság

Szia Judit! nekem a párom igényelte, évente azt hiszem 100 euro a tagsági díj, s aki igénybe veszi annak a következö kedvezményeket biztositják pl: nem kell fizetned azért hogy elvontassanak onnan, ahol lerobbantál, vagy fizetnek szállást is, ha olyan idöben és helyen robban le az autód, ahonnan nem tudsz tovább menni. Söt megnevezhetett egy kezdeményezettet is, aki szintén igénybe veheti a szolgáltatásaikat ha pl nincs is vele. remélem érthetö voltam és biztos vannak még hasznosságai, szerintem megéri. K
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Juditka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8122 Írta: Juditka
Juditka válaszolt a következő témában: ADAC tagság

Szia Kata! :)

Igen, én is ezeket tudtam nagyjából. :)
A férjem fizet évi 79.50 Eurót, nekem is kötött ADAC plus-t, az nincs 20 Euró sem. ;)
Azt mondja a férjem, hogyha én az enyémet nem akarom befizetni, akkor pl. ha együtt utazunk, és lerobban az autó, ugye elvontatják, őt elszállásolják, de engem már nem, csak ha kifizetem.

Azért köszönöm, hogy megerősítetted amit gondoltam. :)

Judit

Judit :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #8155 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: ADAC tagság

Én kiléptem az ADAC-böl. Hosszú évekig fizettem de soha nem volt rájuk szükségem, pedig több százezer km-t mentem a kocsikkal, amit a 23 év alatt cserélgettünk. Aztán egyszer "beállt" az egyik kocsink motorja egy müszaki hiba miatt (VW). Persze ADAC, vontatás a szerelöhöz, minket meg haza 27 km-röl. Ezután jött a számla: mindent ki kellett fizetnünk mert (!) 50 km-en belül voltunk a lakhelyünkhöz.....
Több éves fizetés után megkaptuk a köszönetet! Persze, mindenki mondhatja, hogy ez benne van a papirokban. Igen a sokadszor változtatott szerzödéseben valóban benne ez a rész is,.... akkor is szemétségnek tartom, hogy ha 51 km-re lett volna a dolog, akkor "teljes ellátást" kaptam volna, igy meg semmit! Azóta van egy platina VISA kártyánk és egy toyotánk. Mindkettö garanciát ad, nem szelektálnak távolságra sem, s nem kerül ez a védelem semibe!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: stephan

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete - 9 éve 2 hete #38779 Írta: fkoos
fkoos válaszolt a következő témában: ADAC tagság

A kilépés hogyan megy?
köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #38788 Írta: samchee
samchee válaszolt a következő témában: ADAC tagság

Nekünk ott van a kötelező biztosításunk és a külön biztosítások is. A párom tavaly lerobbant a magyar autónkkal kb. 30 kilométerre a lakásunktól. Szombat este volt, kb. 750 € lett volna a költség, de szerencsére nem kellett fizetni. Akkor össze tettem a két kezem, hogy van külön biztosításunk. Vagy akkor a magyar lakcímet vették alapul?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!