Boltok, bolthálózatok Németországban

Több
12 éve 7 hónapja #7049 Írta: muhaddib
Boltok, bolthálózatok Németországban téma létrehozva muhaddib által

Kedves fórumozók!

Érdeklődnék, hogy németországi boltok közül, melyeket tudjátok ajánlani, akár ár akár minőség alapján. Nyilván élelmiszer boltokat fogtok tudni elsősorban felsorolni, de érdekelne bútor, elektronika terén is a boltok milyensége. Amennyiben tudtok jó minőségű web áruházat, azt is szívesen venném.

Köszönöm,

muha

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 6 hónapja #7075 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Boltok, bolthálózatok Németországban

Szia

Itt Tesco helyett van Real (a minőségéről nem tudok nyilatkozni). Nekem valahogy túl nagy, és messze van: a város szélén. Egyéb kisboltok is megtalálhatók benne, meg bankautomata, étterem, büfé, fodrász, virágbolt, stb. Mások mégis szeretik. Óriási parkolóval vasárnap kivételével este 22.00ig nyitva.
Az én tippem lenne a Karlstadt áruház hálózat, ami a nagyvárosokban van, a belvárosban. Elegáns, jó minőségű ruhák a család minden tagjának, egy kevés cipő, elektronikus dolgok, játék, könyvek. Minden igényt kielégítő kiváló minőségű élelmiszer ínyenceknek, csak a legjava. Interneten is lehet tőlük rendelni.
Hasonló a Galéria Kaufhof. Márkás ruházat, arany, parfüméria több emeleten.
Ha bútor akkor XXXL Möbelhäuser több ezer négyzetméteren. Kisebb és nagyobb pénztárcákhoz méretezve. Étteremmel a tetején(kiváló a palacsinta).
A legnagyobb sikernek az internetes cipővásárlásnál a "Zalando" örvend. Még nem rendeltem tőlük.
Ha fapados repülőjegy, akkor swoodoo.com. Több tesztelésnél a legjobbnak bizonyultak.
Ha nyaralás- Pausal Reise, akkor "holidaycheck". Már többször foglaltam le náluk üdülésemet. Ilyen Magyarországon nincsen. Interneten való fizetés. Több száz kép, videó a hotelekről, a nyaralók által hátrahagyott vélemények, azonnal látható "Uhrzeit" a repülőnél.. Kiváló! A környező országok repülőteréről van lehetőség startolni.
Jó shoppingolást.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, szekely_csaj, laolaj, muhaddib, keeek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #7088 Írta: muhaddib
muhaddib válaszolt a következő témában: Boltok, bolthálózatok Németországban

Nagyon szépen köszönöm Maya, de mások véleményét is várom!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #7093 Írta: skolik
skolik válaszolt a következő témában: Boltok, bolthálózatok Németországban

Szia!
Én még mint "kívülálló" nyilatkozom.
Mi a Marktkauf-ba járunk vásárolni. A környéken 2-3 is van, nem a legközelebb, de valahogy ez jött be:-)
A szomszédban van egy kisbolt, ami éppen azért mert kicsi, és közel van, sokkal drágább, mint a nagyok. ( ez Mo-n is így van)
Aztán LIDL van amiről tudok, de oda ritkán járunk.
A Marktkauf-ban minden van, élelmiszer, ruhák, cipők, elektronikai dolgok, vannak jó akciók is:-)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: muhaddib

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #7120 Írta: Tizy
Tizy válaszolt a következő témában: Boltok, bolthálózatok Németországban

Sziasztok!
Engem az érdekelne hogy valaki vásárolt e már német Metroban?
A magyar metros kártyát elfogadják-e?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #7122 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Boltok, bolthálózatok Németországban

Szia,

A magyar kartyat nem fogadjak el, legalabbis nekem nem fogadtak el.
Vallalkozokent nekem csinaltak ujat, nemetet.
Lehet probalkozni a magyar vallalkozoi igazolvannyal, elöször nekem is bemondasra csinaltak kartyat, aztan amikor mar dolgoztam, csinaltattam masikat.

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!