Albérlet München

Több
9 éve 10 hónapja #36519 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Albérlet München

Attól függ, kinek mi az "albérlet" ??? Egy lyukat a szuterénban 3 másik "delikvens" lakótárssal biztos találni 250-350 €/fö-ért.... :-)

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36520 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet München

Kisebb (inkább nagyobb) szerencsével! ;) Talán...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36522 Írta: Geotech
Geotech válaszolt a következő témában: Albérlet München

Aki 250-350€ ig keres Albérletet az csak szobát akar bérelni, nem lakást!
Valahol el kell kezdeni neki is!!
Amúgy elvagytok tévedve hogyha nem lehetne egyedülállónak kifogni olcsó és kulturált kis 1 szobás kecót. Persze nem tagadom olyan körbe kell forogni aki hozzá is fér az ilyen infóhoz, vagy kitartóan keresni a interneten!
Ha nem Münchenbe keresel akkor olyat is találsz ami Provízió mentes!
Pl. én most költöztem át EBE tartományba, Magyarán továbbmentem 15km meszesebb, mivel én a nyugis környezetet szeretem. A Busz majdnem csak a ház előtt áll meg, de nekem nem ez volt a szempont, mivel autóval járok. Iskola óvoda bolt stb tőlem max 5-10 percre bringával.
De amúgy teljesen mindegy szerintem hova mész mindenhol jól ki van építve a dolog, csak nagyon el vagytok lustulva, és mindenki azt nézi hogy a ház túloldalán legyen minden.( bolt,patika, óvoda stb)
Münchenbe amúgy is katasztrofális az autós közlekedés, sajna én nap mint nap tapasztalom, és sajna az egér út sem segít ilyenkor.
A belváros annak jó aki közvetlen ott is dolgozik.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36524 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet München

Szerintem nem szobát keresett, legalább is nem azt írta.
Amit tudok ajánlani, hogy fel kell íratkozni az ImmobilienScout24 -en az elképzelés szerint konfigurált hírlevélre. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36907 Írta: dávkov
dávkov válaszolt a következő témában: Albérlet München

Szép napot!
München környékén keresnék 3 főnek kiadó ingatlant!! Böngészem a német portalokat folyamatosan, de gondoltam ide is leírom, abban bízva esetleg valaki tud majd segíteni.
Rövidtávra is megfelelő lenne amíg kint szerzünk egy albérletet!

Építő jellegű választ előre is köszi.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36910 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet München

:wait: Építő jellegű válasz:
Fejezd be a bohóckodást! :laugh:
De most komolyan. 1 hónapja még Stuttgartban kerestél. Tudod kinek kell ilyen bérlő, ugye? Bizony a kutyának sem! Ez pedig a fórum ahol olyan hozzászólásoknak, kérdéseknek van helyük amik időtállóak és hasznosak. A tied egyik sem! Adj fel hirdetést, ott lenne ennek a helye de mondanom sem kell, hogy ne számíts tolongásra!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!