Németországban, kiküldetésben

Több
9 éve 3 hete #38724 Írta: imrpák
imrpák válaszolt a következő témában: Németországban, kiküldetésben

Hello,szép estét!

Szakmunkásként keveslem én is kicsit de céges autó,szállás,hoszutávu meló stb. szerintem kezdetnek jó.Ha van nyelv tudás meg saját autó akkor lehet jobb ajánlatokat kapni csak nehezebb.De igy hoszutávra,céges autó stb.az jól hangzik.Én 10Ebrutto/óra plusz 10Netto napi Auslőse-t kaptam meg szálást.És saját autóval mindig utazásba lenni (2hét itt,2hét amot) szinte ugyanott van a fizu anyi hogy itt lehetett túlórázni :) Megbeszéled a céggel minél jobb adókategóriába tegyenek és kész.Nekik is érdekők hogy neked jó legyen :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #38725 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Németországban, kiküldetésben

imrpák írta: Megbeszéled a céggel minél jobb adókategóriába tegyenek és kész.Nekik is érdekők hogy neked jó legyen :)


Ácsi, ácsi! Ezt már megint honnan szeditek, hogy az adókategóriába sorolás így működik ? Gondolkodjunk már egy cseppet: szerintetek "állambácsi" ezt rábízza a dolgozó és a cég alkujára ? Egy fenét. Annyi választási jogod van, hogy HA MEGFELELSZ egy kedvezőbb kategória követelményeinek, akkor KÉRHETED az átsorolásodat. Ha nem kéred, az a te bajod. És még egyszer: az adókategória csak az évközbeni levonás miatt érdekes, attól a ténylegesen fizetendő adó nem változik!!

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, zigeuner, zsoltiabéka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!