Expat Consulting UG. információkérés

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 7 hónapja #32999 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Expat Consulting UG. információkérés

tamas93 írta: ELvagytok tevedve emberkek

Ilyen magyarázattal, ilyen "szolgáltatás" választék mellett (stb. :laugh: ) el is lehet. Gondolom ez is a cél. Csali a szerény 30-40 (inkább 70-80 fős) nagyságrendben hirdetett nyelvtudást és képzettséget nem igénylő munka. Ahhoz képest, hogy néhány hete még nekem "bizonygatták", hogy Ők aztán nem foglalkoznak munkaközvetítéssel, ennek ellenkezőjét gondolhatja az oldalukra tévedt látogató.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33177 Írta: Beatrix69
Beatrix69 válaszolt a következő témában: Expat Consulting UG. információkérés

Sziasztok!
Segítségeteket kérném.Németországba mennék dolgozni,de mint sokan,közvetítő szerepével tudnák kijutni.Találtam olyat,aki nagyon valósnak tűnő dolgokat ajánl.
Expat Consulting a nevük.
Állítólag Németországban vannak bejelentve.Ha valaki tud róluk akár jót,akár rosszat,ossza meg velem.
Köszönöm:Beatrix

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja - 10 éve 7 hónapja #33178 Írta: limbohinto
limbohinto válaszolt a következő témában: Expat Consulting UG. információkérés

ezt találtam a facen
Érdeklődnék hogy minket az expat consulting vert át konkrét munkát ajánlotak és csak állás ajánlatokat küldözgetek küldtek egy szerződés meg egy számla bizonylatot hogy hol lehetne ezzel csinálni valamit köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 7 hónapja #33180 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Expat Consulting UG. információkérés

Beatrix69 írta: Segítségeteket kérném.Németországba mennék dolgozni,de mint sokan,közvetítő szerepével tudnák kijutni.Találtam olyat,aki nagyon valósnak tűnő dolgokat ajánl.
Expat Consulting a nevük.Állítólag Németországban vannak bejelentve.Ha valaki tud róluk akár jót,akár rosszat,ossza meg velem.


Kedves Beatrix!
Ha már folyékonyan beszélsz (értesz) németül és van 1-2 (vagy több) hiány szakmád, szedj össze 3-4 ezer eurót és ülj be a kocsidba, majd gyere ki mint túrista. Keress magad lakást (1 nap) és munkát 1-2 hét), hidd el ilyen alapokkal nem lesz nehéz dolog. Ha ezek a kiindulási együtthatók nincsenek meg, akkor semmiképpen ne indulj el, de semmiképpen ne az Expat segítségével.

(Itt ezért meg kell jegyeznem, hogy nagyon gyér információt adsz magadról ha segitséget akarsz! 69 éves vagy, 69-ben születtél, esetleg a 69 más, erotikusabb dologra utal, hány és milyen szakmád van, stb.????)

Ui: az ilyen cégek pontosan azt hiredtik, amiket az emberek keresnek. Pontosan azok szájize szerint van megfogalmazva a hirdetés, akik minden saját ráforditás nélkül akarnak sikert! Erre még hajlandók banki hitelből is, előre fizetni, (sőt hallottam már jelzálogot is) s amig az ilyen hülyék nem halnak ki, addig mindig is lesznek "Consultig"-ok! Tudod, a veréb és a lósz@r esete....!
:chuckle:

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Beatrix69

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33192 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: Expat Consulting UG. információkérés

"(Itt ezért meg kell jegyeznem, hogy nagyon gyér információt adsz magadról ha segitséget akarsz! 69 éves vagy, 69-ben születtél, esetleg a 69 más, erotikusabb dologra utal, hány és milyen szakmád van, stb.????)"

No ezzel a mondatoddal DECO szereztél most nekem pár vidám percet! :laugh:

Beatrix: Nem lebeszélésként, tényleg nem, de ha komolyan szeretnél külföldön munkát vállalni, akkor ne egy "csak úgy" kapott ajánlat miatt vágj neki, mert annak nem szokott jó vége lenni nem anyagilag, sem lelkileg!
Az előkészületek igen fontosak, ami elsősorban UTÁNAJÁRÁS --> ezért nagyon jó dolog, hogy tudakozódsz az adott cégről!!! Fontos és szuper, hogy kérdezel!!!, KÖRNYEZETTANULMÁNY (mérleg felállítása arról, hogy mik a várható kiadások, szembeállítva a bevételekkel), PÉNZGYÜJTÉS, NYELVTANULÁS (ez az a pont, amit sokan félvállról vesznek, vagy azt gondolják az ő iskolában szerzett tudásuk elegendő lesz). Mikor mi annó 8 éve kijöttünk, egy évet tervezgettünk és gyüjtöttünk előtte. Még így is gördültek elénk akadályok, nem is kevés. Nagyban bizony a szerencsén is múlott, hogy sikerült talpon maradnunk. Sokszor fizettünk tanulópénzt, heteket töltöttünk információgyüjtéssel, de lassan haladtunk előre...Ez fontos! Nem szabad úgy hozzáállni, hogy majd gyorsan keresünk, sok pénzt, mert annak csalódás lesz a vége! Mit is akarok kihozni ebből: járj utána továbbra is, tudakozódj, informálódj, és ha a körülmények nagyjából adottak, akkor hajrá! Az ilyen közvetítökkel meg óvatosan: sok a hiteles szemfényvesztő!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT, Beatrix69, gabriella72

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33195 Írta: Beatrix69
Beatrix69 válaszolt a következő témában: Expat Consulting UG. információkérés

Kedves DECOTEXT!
Tetszett amit zárójelben írtál ;) De nem vagyok 69 éves,és hát az a bizonyos erotikus dolog...nos az nem ide tartozik :chuckle: 69-ben születtem ha ez lényeges.Csak tájékozódásképpen kérdeztem a cégről,ugyanis nekem is gyanúsak.Nem fizettem nekik semmit,de nem is fogok,mert más fórumon hát...nem éppen pozitív dolgokat olvastam róluk.Köszönöm mindenkinek a tanácsot és a segítséget.
Beatrix
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT, gabriella72

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!