Max-Service Kft. információkérés

  • devilfisch
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 4 hónapja #26865 Írta: devilfisch
Max-Service Kft. információkérés téma létrehozva devilfisch által

Sziasztok!
A max-service kft-ről tud valaki valami információt,sikerőlt már munkába állni valakinek a segítségükkel?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • jani78
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 9 hónapja #31777 Írta: jani78
jani78 válaszolt a következő témában: Max-Service Kft. információkérés

devilfisch írta: Sziasztok!
A max-service kft-ről tud valaki valami információt,sikerőlt már munkába állni valakinek a segítségükkel?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #31780 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Max-Service Kft. információkérés

Jani! Ennek mi értelme volt??? Valószínűleg senki nem ismeri és a felhasználók közül még senki nem ment ki ennek a "multinacionális" cégnek köszönhetően Németországba. Pénz kérnek vagy mi a gond?
Megnéztem a weblapjukat, van közvetítési engedélyük, magyar munkaviszony és kiküldetés. Ha erre vágysz, hajrá!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jani78

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #31786 Írta: gszab49
gszab49 válaszolt a következő témában: Max-Service Kft. információkérés

Gergoo! Valahol el kell kezdeni. Én is próbáltam náluk jelentkezni, de szerintem egy kamu cég, mert hónapokkal ezelőtt írtam nekik, azóta se válaszoltak. De ha valaki tud valami megoldást kevés nyelvtudással, örömmel veszem a segítséget. Most járunk a párommal német alapra, de hogy mennyire fogjuk tudni használni, azt meg nem mondom :hyper: Szóval Gergoo ha tudsz ötletet adni szívesen veszem :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #31788 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Max-Service Kft. információkérés

gszab49 írta: Gergoo! Valahol el kell kezdeni. Én is próbáltam náluk jelentkezni, de szerintem egy kamu cég, mert hónapokkal ezelőtt írtam nekik, azóta se válaszoltak. De ha valaki tud valami megoldást kevés nyelvtudással, örömmel veszem a segítséget. Most járunk a párommal német alapra, de hogy mennyire fogjuk tudni használni, azt meg nem mondom :hyper: Szóval Gergoo ha tudsz ötletet adni szívesen veszem :laugh:

Nem kötelező válaszolni! Ha pl. beleírtad a jelentkezésbe, hogy nincs nyelvtudás akkor gyakorlatilag egy másodperc időráfordítást és egy e-mailt nem érsz!
Ötlet? Van bőven a fórumon, keresgélj de a legfontosabb, hogy ne abba a több százezres táborba tartozzatok akik megcélozzák az akármit 0,0000000000000000000001% eséllyel és az átverést 99,99999999999999% eséllyel hanem azon kevesek közé tartozzatok akik egy erős alapfokkal, képzettségüktől függően rövid idő alatt el is érhetik céljukat! Mert munkalehetőség van dögivel! Még mindig! Ki tudja meddig!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajcsi, gszab49

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja #31794 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Max-Service Kft. információkérés

gszab49 írta: Én is próbáltam náluk jelentkezni, de szerintem egy kamu cég, mert hónapokkal ezelőtt írtam nekik, azóta se válaszoltak.

Azért mert nem válaszoltak nem biztos, hogy kamu cég!
Lehet, hogy csak egyszerűen, nem kellesz nekik!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!