LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Több
10 éve 6 hónapja #33301 Írta: miki68
LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft téma létrehozva miki68 által

Sziasztok!
Valaki ismeri-e ezt a céget és milyen vélemények vannak róluk..LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft. Előre is köszönöm a segítségeteket..

Üdv. Miki ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33303 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Nem ismerem, de komoly oldala van, ahogy elnézem több tagú gárdával (egy magyar köztük) és ami rögtön lejött: ZEITARBEITFIRMA. Szóval munkaerőközvetítéssel (Arbeitnehmerüberlassung) foglalkozik... A véleményem: ugródeszkának tökéletes egy ilyen cég. Nálam, még nagyon az elején a babyszitterkedés után a következő lépcsőfok volt és csak rövid ideig! A Zeitarbeitfirma-val az a probléma, hogy neked, mint közvetített munkavállalónak keveset fizet (általában), mivel úgy éri meg neki, hogy a kialkudott összegből vonja le a maga honoráriumát.
Gugliztam is picit, komoly cégnek tűnik, komoly ajánlatokkal...
Ajánlottak neked valamit?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33304 Írta: miki68
miki68 válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Igen ide megyek dolgozni hétfőtől és nem is rossz az ajánlatuk.
Köszi válaszodat..

Üdv Miklós
A következő felhasználók mondtak köszönetet: keresgélő

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja - 10 éve 6 hónapja #33434 Írta: star70
star70 válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Noya0223 írta: Elég sokat olvasgattam itt a fórumon, láttam egy-két embert,aki foglalkozik közvetítéssel. Főleg az ő segítségüket szeretném kérni.

Nem olyan régen volt itt ez a cég. Valaki érdeklődött róluk.A férjem felvette velük a kapcsolatot (2 magyar is dolgozik ott) Elég megbízhatónak tűnnek,keresnek víz gáz fűtésszerelőt is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33530 Írta: star70
star70 válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Szia!

Örülnék,ha megosztanád a tapasztalataidat.Sikerült e valóban elhelyezkedni náluk,mennyire korrektek,milyen a szállás..
A facebookos ódák mellett találtam egy nagyon rossz véleményt is:-(
Gynaúsan gyorsan kellene kezdenie a férjemnek náluk..azért nem égetne fel mindent maga mögött ha átverős cég.
Persze addig egy lépést sem tesz,amíg nincs aláírt munkaszerződés a kezében...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #33871 Írta: miki68
miki68 válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Szia!
Kinn vagyok egy hónapja, nagyon rendesek és a fizetés sem rossz. Nagyon rendesek a munkaadóm és kollégáim is.
Sok sikert a férjednek
Üdv. Miklós ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!