Könyvelő online

Több
9 éve 6 hónapja #37952 Írta: Gabryella
Könyvelő online téma létrehozva Gabryella által

Üdvözlet mindenkinek!
Tudnátok - e olyan könyvelőt ajánlani, aki online kapcsolattartással is vállalna adóbevallás elkészítését. ?
Köszönöm.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37956 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: Könyvelő online

Szia Gaby!

Azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy a könyvelők, bár az adótanácsadó helytállóbb szó erre, szinte online végzik az adóbevallás elkészítését. A szükséges papírokat elegendő szkennelve elküldeni, kivéve persze az EU/EGT és társait, de ezeket is postai úton el lehet juttatni... Telefonos kapcsolattartással meg lehet beszélni a kérdéseket, sőt, skype-on rögtön lehet küldeni, még beszélgetés közben a hiányzó igazolásokat. Ha gondolod, vedd fel a kapcsolatot egy Lohnsteuerhilfeverein-nal (akár velünk). Olcsóbb alternatívája az adótanácsadónak, hiszen munkavállalók részére nyújt szolgáltatásokat. Csak ötlet, szolgáltatásszabadság van, természetesen minden ezzel foglalkozó szakember tud segítséget nyújtani "online" formában, köszönhető a webnek:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gabryella, zsoltiabéka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37957 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Könyvelő online

Igen, úgy van ahogy Athena írta. Nyoma sincs a Magyarországon még mindig a középkorban élők "Megyek a könyvelőhöz..." gyakorlatához. 99% megy e-mailben, 1% postán. ;) Én személy szerint 3 éve találkoztam utoljára személyesen könyvelővel/adótanácsadóval. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gabryella

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37961 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Könyvelő online

Én meg még soha ..... (Mariann: kéretik nem kacagni :-) ) , de ami késik, az nem múlik.... :-)

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!