Streamelés Németországban

Több
9 éve 6 hónapja - 5 éve 8 hónapja #37798 Írta: pétkis
Streamelés Németországban téma létrehozva pétkis által

Sziasztok,

érdeklődni szeretnék, hogy a streamelést is büntetik-e Németországban, mint a t0r rentet.

Gondolok itt például azokra az oldalakra, ahol reklám-megnézésért cserébe továbbdobnak a linkre, és

megy a film. (mozi csillag)

Elméletileg legális, mert azzal fizetsz, hogy megnézed a reklámot, de azért szeretnék tutira menni.

Köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja - 5 éve 8 hónapja #37799 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Streamelés Németországban

Bocsi. Nem egyértelmű (számomra) a kérdés. A streamelés vagy a stream-en történő nézés? Aztán, az sem mindegy, hogy legális vagy w a rez. Meg is vehetem a jogdíjat és akkor jogszerűen streamelek és megtekinteni sem "törvénytelen". Az említett mozi csillag (.cc domainen) nyilvánvalóan egy szemét, bűnöző banda oszt meg streameket. Szerintem nem kéne ott túl sok filmet nézni! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37800 Írta: pétkis
pétkis válaszolt a következő témában: Streamelés Németországban

Szia Gergoo,

köszönöm a gyors választ. Stream-en történő mozinézésre gondoltam. Miből tudom hogy az oldal legális? Fizetni kell érte? Vagy az is fizetés ha megnézek egy reklámot? Tudsz esetleg olyan oldalt ajánlani, ami biztonságos?

Hogy érted a bűnöző bandát? Nem legális?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja - 5 éve 8 hónapja #37801 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Streamelés Németországban

Hát, nehéz kérdés. Az ügyvédünk 10 órát számlázott ki amikor megkértük, hogy 3 forrásból származó megosztás lehetőséget csekkoljon le mert nem szeretünk törvénytelen módon látogatókat szerezni, reklámbevételt növelni, pláne nem szeretnénk börtönbe menni! :D
Egyedül a youtube-ra bólintott rá végül. Nos, ez megosztás, szóval ettől a "nézés" 1000000x enyhébb kategória, nem hiszem, hogy megráncigálnának érte. Ha mégis terveznék, arról valsz. értesülni lehet majd a médiákból, facebookról, twitterről.
Azt hittem amúgy, hogy arra gondolsz, hogy Te streamelnél. :)
A mozicsillagról már a .cc domain is árulkodik, hogy nem legális de a filmválaszték és alul a jogtulajdonosoknak írt bla-bla mindenképpen.
Amit ajánlani tudok (természetesen legális) az a Németországban nem rég elérhetővé vált netflix , havi 8 juróért. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pétkis

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37803 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Streamelés Németországban

Gergoo írta: Hát, nehéz kérdés. Az ügyvédünk 10 órát számlázott ki amikor megkértük, hogy 3 forrásból származó megosztás lehetőséget csekkoljon le mert nem szeretünk törvénytelen módon látogatókat szerezni, reklámbevételt növelni, pláne nem szeretnénk börtönbe menni! :D
Egyedül a youtube-ra bólintott rá végül. Nos, ez megosztás, szóval ettől a "nézés" 1000000x enyhébb kategória, nem hiszem, hogy megráncigálnának érte. Ha mégis terveznék, arról valsz. értesülni lehet majd a médiákból, facebookról, twitterről.
Azt hittem amúgy, hogy arra gondolsz, hogy Te streamelnél. :)
A mozicsillagról már a .cc domain is árulkodik, hogy illegális de a filmválaszték és alul a jogtulajdonosoknak írt bla-bla mindenképpen.
Amit ajánlani tudok (természetesen legális) az a Németországban nem rég elérhetővé vált netflix , havi 8 juróért. ;)


Vagy amazon:) De az inkabb csak akkor eri meg ha az ember rendelget is toluk, mert prime elofizetonek kell lenni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37808 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Streamelés Németországban

Úgy tudom a Prime évi 99EUR. Árban ugyanannyi de tény, hogy az igényes HBO sorozatokkal hangyányival minőségibb a content mint a Netflixen, bár a House of Cards és az Orange Is the New Black azért ott van! ;) Ám arról is szóltak a hírek, hogy az amazonnak is lesznek saját cuccaik.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!