Munka Németországban McDonald's

Több
13 éve 4 hónapja - 10 éve 2 napja #2489 Írta: Charlie
Munka Németországban McDonald's téma létrehozva Charlie által

Rég jártam erre de látom szépen alakul az oldal, így tovább.
Egyszer már írtam nektek egy építőipari cégről aki nem szereti kifizetni az embereket most is szeretném valami hasonlóra felhívni a figyelmet, ezúttal konkrétumok nélkül mert több cég is hirdet otthon McDonald's munkát jó pénzért.
Múlt héten érkezett egy új lakótársunk aki az egyik ilyen cég közvetítésével, kb. 100 000 forintot kifizetve jutott Berlinben munkához egy McDonald's-ban. Folyékonyan beszél az illető németül így mondtam is neki, hogy nem értem erre miért volt szükség mert én is jelentkeztem kb. 1 éve de csak nyár végén jeleztek vissza amikor már találtam egy nagyon jó kis céget, így számomra és talán szerencsémre már nem volt aktuális de a lényeg, hogy igaz majd fél év után de másnap kezdhettem volna.
Szóval akinek megfelel egy havi max. 800 eurós állás, esetleg Teilzeit-ben gondolkodik annak eszébe se jusson ezeknek a hiénáknak tízezreket kifizetni különböző nevetséges nyilvántartásbavételi, regisztrációsdíj és hasonló címeken, más tenni valója nincs mint itt jelentkezni. [url=http://www.mcdonalds.de/karriere/mcdonalds-als-arbeitgeber[/url] ;)
Német nyelvtudás, munkavállalási engedély javasolt mivel ez a kettő érdekelte kizárólag a hölgyet is aki felhívott de a srácnak is elintézték a munkavállalási engedélyt, csodálkoztam is rajta. Ha most jelentkeznék, én beleírnám, hogy május 1-től nem lesz rá szükségem, egy McDonald's asztaltakarító munkához meg nem kell folyékonyan beszélni németül, szóval hajrá, lehet jelentkezni és az otthoni hiénákat elfelejteni. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkata, Viki75

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kefe86
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja #2493 Írta: kefe86
kefe86 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

helló!jó,hogy rátaláltam erre az oldalra mert én is most akarok jelentkezni!de innentől akkor nem ezeken a magyar cégeken keresztül teszem!köszi az infót!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • sziszy11
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2496 Írta: sziszy11
sziszy11 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

jelentkezni szertenék a munkára i-mail cim X.Y köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2498 Írta: Cosy
Cosy válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

sziszy11 írta: jelentkezni szertenék a munkára i-mail cim X.Y köszönöm


Kedves Szisy11!

Elolvastad amit a Charlie írt? Mert ha igen, akkor kiváncsi lennék rá, hogy mire jelentkezel itt? :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2506 Írta: Charlie
Charlie válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Szia kefe86, sziasztok!
Majd egy év munkakeresés alatt összegyűlt több tucatnyi hasonló jelentkezési lehetőség nálam az Internet Explorerben elmentve, a jobbakat bemásolom majd ide, annál is inkább mert Gergoo rákérdezett van-e még hasonló a tarsolyomban.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zsofika911

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karak
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4657 Írta: karak
karak válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Sziasztok!

Nézegettem a McDonald's németországi honlapját és elképesztően sok betöltetlen álláshely van.
(Azt nem értem, hogy sok a bevándorló és mégis sok a betöltetlen álláshely segéd vagy betanított munkára?!) Az érdekelne,hogy az angollal abszolút semmilyen szinten nem lehet itt boldogulni kezdetben? Még egy mekibe sem vesznek fel, ahol gondolom a dolgozók között is sok a külföldi, angolul értő, beszélő? Persze olvastam, hogy alap német, de biztos vannak olyan helyek, ahol esetleg többnyelvű a munkakörnyezet!?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!