Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

Több
11 éve 6 hónapja #24432 Írta: Jaysy

Sziaztok!
Van itt valaki akit tudd erről a cégről infot? :
Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. (német munka közvetítő cég magyar irodával)
Több területre is keresnek embert és már vannak kint tőlük Németországban dolgozó emberkék.
Akik velük mentek ki kérem jelezzék hogy milyen tapasztalatuk van velük.
Válaszaitokat előre is köszönöm.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: larus1

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32181 Írta: larus1
larus1 válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

Üdv Mindenkinek!
Mostanában is sok hirdetésüket látni és lehetséges hogy próbamunkára utazom.
Jó lenne valami pozitív megerősítés róluk, bár az is valami hogy eddig semmi negatívat sem találtam.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32182 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

Jaysy írta: Van itt valaki akit tudd erről a cégről infot?....... már vannak kint tőlük Németországban dolgozó emberkék.

Szerintem akkor a legjobb, ha felhívod telefonon, vagy skype-on az emberkéket! Pontosabb információt sehonnan nem kaphatsz!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: larus1

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32185 Írta: larus1
larus1 válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

Jaysy ismerhet emberkéket, én sajnos nem-most léptem a céggel kapcsolatba.
Ugyanaz érdekel mint Jaysyt -Ő 9 hónapja írt, de nem kapott választ
Most rakom össze a német munkavállalással kapcsolatos dolgokat és végigolvastam az adózással kapcsolatos hozzászólásokat és kérlek segíts nekem abban hogy be tudjam tájolni az elérhető jövedelmet-természetesen hozzávetőlegesen egy teljes évre vonatkozóan, egyházi adó nélkül.
Adatok:
Brutto bér -2500 EUR
CNC marós-hivatalos bejelentett teljes munkaidős állás
30 km-re Münchentől, lakást én fizetem
Feleség Mo.-on dolgozik és él a három fiúnkkal, 1 eltartott főiskolás , másik kettő munkaviszonyban

Bocs az infókért ha kevés, ha sok

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32186 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

Reméljük Jaysy még jár erre és beszámol majd. ;)
Nettó bér kalkulátor de szerintem 1500-1800
A következő felhasználók mondtak köszönetet: larus1

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #32190 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

larus1 írta: Most rakom össze a német munkavállalással kapcsolatos dolgokat és végigolvastam az adózással kapcsolatos hozzászólásokat és kérlek segíts nekem abban hogy be tudjam tájolni az elérhető jövedelmet-természetesen hozzávetőlegesen egy teljes évre vonatkozóan, egyházi adó nélkül.
Adatok:
Brutto bér -2500 EUR
CNC marós-hivatalos bejelentett teljes munkaidős állás
30 km-re Münchentől, lakást én fizetem
Feleség Mo.-on dolgozik és él a három fiúnkkal, 1 eltartott főiskolás, másik kettő munkaviszonyban


A III. adókategóriába tartozol. Szerintem nem lesz több az évi 21600 eurónál! (12x1800).
Ha a cég ad, akkor még: + 13. bér amit 50%-50%-ban elosztanak > szabadságra és Karácsonyra! Feltétlenül informáld magad a túlórával kapcsolatban is, mert azt sok helyen nem fizetik, hanem úgy nevezett "időszámla" van. A túlórát gyüjtöd, s le lehet csúsztatni! Családipótlék csak 1 gyerek után jár(hat), de gondolom ezt a nejed kapja Mo.-on.

Ui: az adód elkészítésénél gondolj a biztosításokra! A legtöbb leirható az adóalapból!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!