Cégalapítás és könyvelés Apróhirdetés Németország Társkereső Kötelező biztosítás Németország Hitel Biztosítás Németországban Németország Németországi álláshirdetések

Csomagolás nyelvtudás nélkül

Kedvencekhez
Ár/Bér: EUR 1400
Kapcsolatfelvétel ris-1090@randstad.de
Megjelenés 2017-12-03

Részletek

Feladatok:
ruházati árucikkek komissziózása, címkézése, csomagolása
raktárrendezési feladatok
2 műszakos munkarend

Elvárások:
precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés
egészségügyi alkalmasság

B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Nyelvtudás:
nem szükséges

Előnyt jelent:
német vagy angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
raktáros OKJ végzettség vagy 2 év munkatapasztalat raktáros/komissziózó munkakörben
targoncavezető, emelőgépkezelő és/vagy darukezelő jogosítvány

Bérezés:
havi nettó 1300-1400 € (164,67 munkaórára számolva, 1. adókategória)
ingyenes szálláslehetőség

Amit biztosítunk:
6 hónapos szezonális munka
teljes munkaidős, németországi bejelentett állás, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
a nyelvileg legjobban fejlődő, legmegbízhatóbb kollégák részére további folyamatos munkavégzés lehetősége saját szakmájuk területén
ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás ill. segítség adókategóriaváltáshoz, családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjuk küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát a megadott email címre.

Helyszín

Baden-Württemberg, Németország
Aalen

Hozzászólások

Top