Takaritó férfi munkavállalót keresünk

Kedvencekhez
Ár/Bér: EUR 9,85
Kapcsolatfelvétel +36 70 635 5369
info@geteuropa.hu
Megjelenés 2017-02-16

Részletek

Németországi partnerünk megbízásából raktár takarítására fiatal férfi munkavállalót keresünk.

A munkavégzés helye: Németország, Bálingen, Budapesttől kb. 970 km

Feladatok:
folyamatos takaritási feladatok ellátásaraktári rend fenntartása
takaritógép kezelése

Elvárások:
gépi takaritói gyakorlat előnyt jelent
használható stabil legalább alap német nyelvtudás (tesztelik )
önálló kiutazással jogositvány autó előny, de nem feltétel

Partnerünk kinálja Önnek:
teljes munkaidő
németországi bejelentés, betegbiztositás
hosszútávú munkalehetőség

Bérezés Bruttó: 9.85 Euro/óra + 8.Euro Auslőse/ nap
Nettó bérezés kb: 1350.Euro/hó

A szállás a munkavállalók részére önköltséges 300.Euro/ hó a szálláskeresésben a munkaadó segitséget nyújt.

Jelentkezési lap kitöltése honlapunkon, www.geteuropa.hu/jelentkezesiurlap továbbá a 2017 –es évig aktuálizált német nyelvű fényképes önéletrajz csatolása, vagy megküldése emailben ( info@geteuropa.hu )
Tájékoztatjuk, hogy hiányos jelentkezést, nem áll módunkban partnerünknek továbbitani.
A pozicióra fiatal férfi munkavállalót keresünk, használható német nyelvtudással.

Örömmel várjuk mielőbbi jelentkezését.

Helyszín

Bayern, Németország
Bálingen

Hirdetés részletei

Azonosító: 101
Megtekintés: 4342
Lejárat: 2017-05-17

Hozzászólások