Eltűnt a férjem, segítsenek!

Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1587 Írta: netty
Eltűnt a férjem, segítsenek! téma létrehozva netty által

Tegnap délutána a férjem Münchenben ismeretlen helyre távozott,szeretnék kérni mindenkit aki csak teheti segitsen nekem,mert megőrülök a tudattól is hogy bármi baja esett...A neve Kovács Krisztián,Ő Münchenben dolgozik egy épitőipari cégnél,Daewo nexia piros szinü 5 ajtós autónkal ment el,a rendszáma EUH-808 ,A párom 180 cm magas,bajuszos,felső fogsora hiányos(fogászati kezelés alatt van)barna nagyon rövid haju,megbizható és becsületes jóember ezért rettegek h baja történt,netán baleset vagy kirabolták vna..vissza szeretném őt kapni a két kislányunkal együtt...könyörgöm bárki tud bármilyen információt róla vagy az autónkról jelezze felém a 06 20 803-7571 számon éjjel nappal!!!ha lehet tegyék ki minden Müncheni oldalra,vagy ha mód van rá kórházban vagy rendőrségen(ha ottdolgozik innen vlaki)SEGITSENEK!!!!köszönöm előre is!!!egy rettegő feleség és kislányok...:(((

"Ha álmod kergeted,
mindig lesznek pillanatok,
amikor úgy tűnik,
elveszett minden, mit kerestél.
Ilyenkor kell, hogy őszintén bízz abban, aki vagy.
Elhinni,hogy képes
vagy felülemelkedni
minden eléd tornyosuló akadályon.
Amikor valóra váltod álmod,
rájössz majd, mennyivel
erősebb lettél
a küzdelem során." .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csopaki
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1588 Írta: Csopaki
Csopaki válaszolt a következő témában: Eltűnt a férjem, segítsenek!

Kedves Netty!

Fel tudod venni a kapcsolatot a férjed munkáltatójával? Vagy esetleg nyelvi nehézségeid vannak?
A mobilja kicseng vagy ki van kapcsolva?
Azért próbálj meg ne azonnal a legrosszabra gondolni! Nem lehet, hogy csak a telefonjával van valami gond?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1589 Írta: netty
netty válaszolt a következő témában: Eltűnt a férjem, segítsenek!

a telefonja kivan kapcsolva pedig sosem szokta mert ez az egy kapocs,a munkahelyével azonnal felvettem a kapcsolatot és keresték keresik is,de senki nemtud semmit,nemtalálták kórházban sem,rettegek neme kirabolták mert ilyen hidegben könnyen kihülhet...:(,most kapta meg a fizuját és magánál hordta,készült szerdán hazajönni hozzánk,megbizható becsületes pontos ember,és mindenről tájékoztattuk egymást,ezért is félek a bajtól :((

"Ha álmod kergeted,
mindig lesznek pillanatok,
amikor úgy tűnik,
elveszett minden, mit kerestél.
Ilyenkor kell, hogy őszintén bízz abban, aki vagy.
Elhinni,hogy képes
vagy felülemelkedni
minden eléd tornyosuló akadályon.
Amikor valóra váltod álmod,
rájössz majd, mennyivel
erősebb lettél
a küzdelem során." .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csopaki
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1594 Írta: Csopaki
Csopaki válaszolt a következő témában: Eltűnt a férjem, segítsenek!

Szia Netty,

nézd, én szerencsére egyáltalán nem értek az ilyesmihez, de egy picit utánanéztem. Ha mindeképpen úgy érzed, hogy itt valami nem stimmel és nem önszántából lépett le (bocs, de mindenre kell gondolni!), akkor marad a rendörségi feljelentés. Itt a rendörség 24 óra elteltével kezd ilyen esetekkel foglalkozni. Nem tudom, hogy egy kollégája megtenné-e ezt a feljelentést, vagy esetleg Te ki tudnál-a Münchenbe jönni. Budapeströl napközben 2 óránként indulnak közvetlen vonatok Münchenbe. Ha vannak SMS-ek, amik az utóbbi idöben férjedtöl jöttek, akkor azokat örizd meg a telefonodban, lehet hogy szükség lesz rá. Hozd az irataidat meg fényképet a férjedröl, mindent, amivel jó személyleírást tudsz adni.
De hangsúlyozom, nem biztos, hogy a legrosszabbra kell gondolni, Münchenben a közbiztonság jó. Bármi is van vele, megfagyni most nem fog, amiatt ne aggódj.
Ha még praktikus vagy nyelvi tanács kell, írj!
Kívánom a legjobbakat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1596 Írta: netty
netty válaszolt a következő témában: Eltűnt a férjem, segítsenek!

nagyon aranyos vagy és hálás vagyok a segitségedért!sok ilyen jó ember kellene!!
NOS megtaláltam a férjem mert hivogattam a főnökét és minden lehetőséget végigjártunk..hála a jóistennek él!nekem ez mindennél fontosabb,és jelenleg gyorshajtásért kell felelnie holnap "ki,el" engedik..sajnos a kollégális viszony(magyar szemmel)kissé fura mert az emberi élet mindenek felett áll,és ilyen esetben ez kéne az első legyen,ha ma én nemkerestetem a nagyfőnökkel ,senki nemtette ezt tegnap,még engem sem tájékoztattak semmiről sem ..nehéz helyzet volt amit az ellenségemnek sem kivánnék de él és mostmár csak ez a lényeg nekem és a kislányoknak is...mégegyszer köszönöm szépen segitséged,további szépet és jót neked!üdvözlettel netty.

"Ha álmod kergeted,
mindig lesznek pillanatok,
amikor úgy tűnik,
elveszett minden, mit kerestél.
Ilyenkor kell, hogy őszintén bízz abban, aki vagy.
Elhinni,hogy képes
vagy felülemelkedni
minden eléd tornyosuló akadályon.
Amikor valóra váltod álmod,
rájössz majd, mennyivel
erősebb lettél
a küzdelem során." .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csopaki
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1597 Írta: Csopaki
Csopaki válaszolt a következő témában: Eltűnt a férjem, segítsenek!

Hála a jó égnek! Örülök, hogy megoldódott!

De miért nem tudott értesíteni benneteket? A rendörségen nem engedték?
Na mindegy, egy a lényeg: megvan!
Minden jót továbbra is az egész családodnak!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!