Fordítóiroda

  • tothne
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 6 hónapja - 11 éve 6 hónapja #25271 Írta: tothne
Fordítóiroda téma létrehozva tothne által

Sziasztok!!Tud-e valaki egy megbízható fordítót,vagy irodát ahol a hivatalos okmányokat(pl:Házassági anyakönyvi kivonat)átfordítják németre???akár magyarországon,akár Németországban????köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25278 Írta: htimea
htimea válaszolt a következő témában: Fordítóiroda

Kedves Tóthné,
szerintem olcsóbb,ha újból kikéred,az új már három nyelvű, nekünk mindenhol elfogadták.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25289 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Fordítóiroda

htimea írta: Kedves Tóthné,
szerintem olcsóbb,ha újból kikéred,az új már három nyelvű, nekünk mindenhol elfogadták.

Nekem most epp nem akarjak elfogadni a 3 nyelvu hazassagi anyakonyvi kivonatot. (Dusseldorf) Nem neztem utana, hogy tenyleg el kene e, inkabb kifizetem azt az 50Eur-t forditasra:) Nekem most ez a konnyebbik ut, mert nincs idom foglalkozni vele.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tothne

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tothne
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 6 hónapja #25383 Írta: tothne
tothne válaszolt a következő témában: Fordítóiroda

Szia htimea,egyszerűen csak bemegyek az illetékes anyakönyvvezetőhöz és kérek egy háromnyelvű házassági anyakönyvit például?Árat nem tudsz?Menni idő míg megjön?Köszi!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25400 Írta: htimea
htimea válaszolt a következő témában: Fordítóiroda

Mi e-mailben kértük, igaz elengedték az illetéket, már nem emlékszem pontosan miért is. Két-három nap alatt megérkezett.Felhívtam az illetékes hivatalt, nagyon kedves Hölgyhöz kapcsoltak, ő mondta el,hogy mire hivatkozzak a kérvénybe, így a fiam Születési Anyakönyvi kivonatát és a Házassági Anyakönyvi kivonatot ingyen,levélben kaptuk. Na ez volt Zalaegerszeg, mert Siófokra már személyesn mentünk és 2000 Ft illetéket fizettünk egy másik Születési Anyakönyvi kivonatért.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tothne

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25409 Írta: VAnna
VAnna válaszolt a következő témában: Fordítóiroda

Én úgy tudom mostmár minden esetben 2000Ft illetékbélyeg fejében adnak ki másolatot.Régen volt olyan,hogy bizonyos esetekben ingyen is kiállították.De az a világ már elmúlt! :blush:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!