Med Cop Kft. információ kérés

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2318 Írta: csdani72
Med Cop Kft. információ kérés téma létrehozva csdani72 által

Kedves Fórumtársak,
infót szeretnék kérni tőletek, ha valaki találkozott a
következő cégekkel: Med Cop kft-Horváth Gábor, illetve
pv med -jörg Tollert.
Vajon korrektek vagy esetleg más kategóriába sorolhatók.
Egyenlőre pénzt nem kér a magyar cég, hanem megbeszél a
Német céggel egy interjút amire neked kell menni.
Köszönöm a segítségeteket
Dani

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • mamuci55
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2319 Írta: mamuci55
mamuci55 válaszolt a következő témában: Med Cop Kft. információ kérés

Kedves Dani!Ha visszaolvastál,mi is hasonló ügyben érdeklődtünk.Sajna azóta kiderült,hogy a mi "munkaadónk"vagyis akivel beszéltünk egy csaló volt.Bár mi is igyekeztünk körbejárni a hirdetést.Felhívtam a német nagykövetséget ahol kaptam egy telefonszámot,hogy ott érdeklődjek a cég iránt.A hölgy nagyon készségesen segített a férjemnek,és meg is találta a céget a nyilvántartásban.A baj az emberrel volt,feltehetően neki nem volt köze a céghez.Ez a telefonszám: {reg}345-7600.{/reg}
Remélem tudtam segíteni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2320 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Med Cop Kft. információ kérés

csdani72 írta: infót szeretnék kérni tőletek,ha valaki találkozott a
következő cégekkel: Med Cop kft-Horváth Gábor,illetve
pv med -jörg Tollert.

Festő munkát ajánlanak ezek a cégek, illetve az illető?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2321 Írta: csdani72
csdani72 válaszolt a következő témában: Med Cop Kft. információ kérés

Kedves Mamuci55,
Köszönöm a telefonszámot.

Szia Gergő,
nem festőmunkát hanem egészségügyben keresnek embereket,de
nem találtam más helyet ahova berakhattam volna,pedig 1.5 órát keresgéltem.

Dani

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2327 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Med Cop Kft. információ kérés

X.Y írta: Szia, a messzemenőkig megbízhatóak, mi is így vagyunk kint. Rengeteget segítettek.
Ha esetleg lenne kérdésed akkor privátban érdeklődhetsz

Szerintem sokaknak lesz, lenne, jó néhány kérdésük és talán egyszerűbb leírni egyszer ide a fórumra, hogy miként sikerült általuk kimenni, mennyibe került és pontosan mi mindenben segítettek. Kösziii
A következő felhasználók mondtak köszönetet: csdani72

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • titta
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja #2329 Írta: titta
titta válaszolt a következő témában: Med Cop Kft. információ kérés

Hmm, miért tűnt el a hozzászólásom? :ohmy:
Na mindegy. A fent említett cégek tudtommal elsősorban orvosok, rezidensek kiközvetítésével foglalkoznak, talán más észségügyi végzetteknek is, de erről nem tudok. Akkor most leírom, hogyan is nézett ez ki. A férjem orvos.
Telefonált, érdeklődött, és megbeszélték, hogy részt venne akkor egy interjún. Ez meg is történt, akkor épp Rajkán, de Pesten is volt már interjúztatni (Jörg Tollert). Elsősorban keleten működik, de nem kizárólag ott.
Volt tolmács, mindemellett legalább egy gyenge középfokú német nyelvismeretre azért szükség van szerintem. E-mailben aztán ment önéletrajz motivációs levél stb. ÉS vártunk... vártunk.. már kezdtük feladni ezt a vonalat, mert eltelt néhány hónap, úgy 4-5, amikor jött a telefon, hogy menjen ki interjúzni. A férjem kinti kollégája is így jött ki, így amit írok az tapasztalat, nem biztos, hogy mindig minden így történik.
A közvetítő megkérdezte mivel megyünk, és hogy segítsen e szállást foglalni. Így ő foglalt nekünk Lipcsében szállást, ami nagyon korrekt volt árban is. Reggel jött a férjemért és vitte az interjúkra. 3 kórházba mentek (ugyanígy a kollégája is) 3 különböző városba/faluba, és mi választottuk ki, hogy hol szeretne dolgozni.Ezek a kórházak gondolom én már régebb óta működnek együtt J. Tollerttel. Segített még minden egyébben is. Elküldte a szükséges papírok listáját. És alternatívaként egy kinti fordítót, ami megjegyzem olcsóbb mint az országos fordító iroda, viszont ha itt fordítatsz akkor csak azt fogadják el kint 100%. Amikor döntött ismét elment vele a kórházba, aztán különböző hivatalokba papírokat intézni. Hát kb. ennyi. Remélem tudtam segíteni.
Üdv:
Brigi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!