Nyelvtanulás ingyen

Több
11 éve 3 hónapja #28039 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Milyen tanfolyamot terveztél amúgy 3 hétben? :thinking:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #28043 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Én a ... tartom a kapcsolatot, de ezek még az akkreditálást vagy mit intézik, hogy bekerüljenek a válaszhatók közé. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy menyi időbe telik nekik hogy kialakuljon és megszerveződjön a dolog.... :S De ők visszaírtak.
De Szegeden semmi olyan nem indul,amire érdemes lenne jelentkezni.... pl. C1-es vizsgára való tanfolyam...... mind A1 meg A2 és angol!..... pffffff :( :pinch:

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28044 Írta: leganorzs
leganorzs válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Ha, heti 5 napon, max óraszámban jelentkezel és elkapsz egy ilyen képzést, azzal végzel kb. ennyi idő alatt!!!

Néztem, mert nekem is sürge lenne!!! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28045 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Csibijuza írta: Én a ... tartom a kapcsolatot, de ezek még az akkreditálást vagy mit intézik, hogy bekerüljenek a válaszhatók közé. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy menyi időbe telik nekik hogy kialakuljon és megszerveződjön a dolog.... :S De ők visszaírtak.
De Szegeden semmi olyan nem indul,amire érdemes lenne jelentkezni.... pl. C1-es vizsgára való tanfolyam...... mind A1 meg A2 és angol!..... pffffff :( :pinch:

A C1 felkészítőt felejtsd el. A projectben max. B2 van. Én azt is túlzásnak tartom.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna74
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 3 hónapja #28050 Írta: Anna74
Anna74 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Én is választottam egy tanfolyamot,befizettem a 135 eurót,nyolcan voltunk a csoportban,megkaptam a füzetet,könyvet....aztán elkezdtem járni.Majd a második órán voltunk hatan,majd öten,majd hatan,majd négyen.....szóval mindig valaki hiányzott.Majd amikor megjöttek a hiányzók mindig ismételtünk,ismételtünk.......körbe-körbe.Így haladás igazából nem nagyon volt.Aztán kiléptem....szóval nem minden tanfolyam sikeres.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28053 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Túlzásnak? De miért? Azért mert már tanultam, akkor fizessek többet? :S :woohoo: :confused:

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!