VINNER BAU információkérés

Több
12 éve 3 hónapja #11409 Írta: nagylabuu
nagylabuu válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

elsőre én is ezekre gondoltam és egy ismerősömmel(könyvelő),megnézettem ezeket és sajnos ő sem talált semmit:(

a javasolt infók tudakolása végett írtam nekik,remélem hamarosan okosabb(ak) leszünk

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11410 Írta: nagylabuu
nagylabuu válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

köszönöm ez a későbbiekben is hasznos link számomra :)
viszont közben találtam egy ilyet is,remélem nem tilos megosztani:( :S
http://www.expressz.hu/szolgaltatas-vallalkozas/hirdetes-29583735/

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11411 Írta: IrányNémetország
IrányNémetország válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Most komolyan kérdezem, mindez 900 forintot megér? Nagyobb reklámot csinálunk nekik mint amit valószínüleg nagyon nem kéne. Várjuk meg, hátha valaki dolgozott már ennél a 7 éves cégnél ami még nyilvántartásban sincs. Amúgy vannak a gagyi, lehúzós, átba..ós cégeknek jellegzetes húzásaik, nos ez a 900 forintos regisztrációs díj pont egyike azoknak.
Amúgy ha én is össze akarnék szedni néhány hét alatt pár millát, pontosan egy betűvel elírt cégnévvel nyomulnék. A "németországi munka nyelvtudás nélkül"-re történő keresést ismerve pedig úgy saccolom 2-3 hónap alatt összeszednék minimum 5 millát, aztán pedig kereshetnétek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11412 Írta: peteratde
peteratde válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Bocs, téves volt az info, valamiért a neve alapján nem találta meg, de az adószám alapján igen.

A képen rajta vannak az adatok. De mindenképpen nézz magad is utána
Ami nekem kicsit gyanús az afőtevékenység

“Nem akkor leszünk magabiztosak, ha mindig igazunk van, hanem akkor, ha nem félünk a tévedéstől”
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11413 Írta: nagylabuu
nagylabuu válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Irány Németország:igazad van!,de gondoltam kérdezek a hülyeség csinálása előtt,és amire nem jöttem rá egyedül abban segítettek az itteni hozzászólások

Az első HSZ-ben is írtam hogy nagyon kezdő vagyok még ezen a téren

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11414 Írta: peteratde
peteratde válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Irány Németország! írta: Most komolyan kérdezem, mindez 900 forintot megér? Nagyobb reklámot csinálunk nekik mint amit valószínüleg nagyon nem kéne. Várjuk meg, hátha valaki dolgozott már ennél a 7 éves cégnél ami még nyilvántartásban sincs. Amúgy vannak a gagyi, lehúzós, átba..ós cégeknek jellegzetes húzásaik, nos ez a 900 forintos regisztrációs díj pont egyike azoknak.
Amúgy ha én is össze akarnék szedni néhány hét alatt pár millát, pontosan egy betűvel elírt cégnévvel nyomulnék. A "németországi munka nyelvtudás nélkül"-re történő keresést ismerve pedig úgy saccolom 2-3 hónap alatt összeszednék minimum 5 millát, aztán pedig kereshetnétek.

Teljesen egyetértek, én is erre gondolnék.
A link viszont tényleg nagyon jó, mert a

Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
Céginformációs és az Elektronikus Cégeljárásban Közreműködő Szolgálata

Nagyon örülök, hogy eszembe jutott, hivatalos, és naprakész szokott lenni.

“Nem akkor leszünk magabiztosak, ha mindig igazunk van, hanem akkor, ha nem félünk a tévedéstől”

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!