H.I.T. Personal Dienstleistungen GmbH

Több
12 éve 1 hónapja #15909 Írta: ejk
H.I.T. Personal Dienstleistungen GmbH téma létrehozva ejk által

Sziasztok!

Van tapasztalototok a "H.I.T. Personal Dienstleistungen GmbH" -val? Munkaerő kölcsönzéssel/közvetítéssel foglalkozó, több mint 20 éves, német cég. Olvastam itt - is -, hogy a magyar közvetítő cégeket javasolt kerülni. Dolgozott már valamelyikőtök ezzel a céggel?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15912 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: H.I.T. Personal Dienstleistungen GmbH

Itt németben mindenre van "Bewertungsportal". Igy a munkaadókat is lehet dicsérni vagy szidni méghozzá anonym.
A HIT egész jól megussza a licitet, persze nem mindenki van elragadtatva, de kiugroan rossz sincs.
www.kununu.com/de/hh/hamburg/pw/hit-personaldienstleistungen

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja - 12 éve 1 hónapja #15913 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: H.I.T. Personal Dienstleistungen GmbH

Attila! Köszi, köszi, köszi. Igazándiból, már többször gondolkoztam rajta, hogy milyen hatással lesz az oldal működésére amikor csak a Németországban tevékenykedő 200-300 ezer munkaközvetítő cég feléről lesz már ilyen információkérő topikunk. :ohmy:
Meg is ragadom azonnal az alkalmat, hogy bejelentsem: az ott szereplő oldalakat amik itt érdemi válasz nélkül maradnak, 30 nap után törlöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19060 Írta: Szugya
Szugya válaszolt a következő témában: H.I.T. Personal Dienstleistungen GmbH

Sziasztok!
Hát elég régi ez a beírás, válasz nem túl sok jött!
Van-e valaki a fórumon aki ismeri ezt a céget?
Honlapjuk van, irodájuk több helyen országosan, ma beszéltem telefonon az egyik ügyintézővel munkaügyben / diplomás ápoló vagyok /, idősotthonba ki tudna közvetíteni, de korábbi rossz tapasztalatom miatt szívesen meghallgatnék pár véleményt. Mostmár középfokon beszélek németül, viszont visszatart a februári élmény :sick: amikor haza kellett jönnöm!
Mégegyszer nem szeretném átélni!

Köszönök minden véleményt!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!