AW Hús Kft. információkérés

Több
12 éve 6 napja #18913 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Zoltan1968 írta: A kaukciot azert kerik mert sok magyar viszafordul ha meglatja,hogy hova is jött.
Üdv Zoli

Na ne vicceskedjunk! Ez mar a rabszolgatartas. Minden munkavallalonak es persze munkaadonak is joga, hogy a probaido alatt felmondjon!! Nem lehet kaucioval kizsarolni a munkat! Az kulon vicces, hogy ha ez a ceg nem kozvetito, hanem maga a munkaado es penzt ker a munkavallalotol barmilyen cimszoval, azert, hogy dolgozhasson!? A kovetkezo lepes mi lesz? Mindenki onkent megy a gyarba es onkent odalancolja magat a gyartosor melle? Tenyleg ennyire gaz a helyzet Mo.-on a munkafronton, hogy ilyen felteteleket emberek bevallalnak?? Nyilvan nem legalisan szedik ezeket a kauciokat, havi sapot stb..
Ez a ceg ugy latom megerne egy postot a munkahelyi terror blogon!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Pflegerin
Téma zárolva.
  • Petivarda35
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19265 Írta: Petivarda35
Petivarda35 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Végre fizuuuuuuuuuuuuu
Kíváncsi vagyok mi lesz.
Téma zárolva.
  • SzilviDemon
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19267 Írta: SzilviDemon
SzilviDemon válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Szervusztok. Az az igazság hogy azt csinálnak amit akarnak. Knoll Rita vagy Silye Ferenc egy kutya. Nekünk meg nincs olyan ember akivel beszélhetünk erről anélkül hogy félni kéne a kirúgástól. Biztos vagyok benne hogy a tulaj nem tud ezekről a dolgokról, amit a Rita meg a Feri csinál. Ha tudna biztos már nem lennének ott.
Téma zárolva.
Több
11 éve 11 hónapja - 11 éve 11 hónapja #19270 Írta: Zoltan1968
Zoltan1968 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Bocsi de nem igazan vagy kepben.A magyar konzul Berlinben,Münkhenben,a Nemet munkaügyi hivatal is tud rola.It ez elfogadott.Mindenki tudja,hogy a magyarokat lehuzzak.
Téma zárolva.
Több
11 éve 11 hónapja #19273 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Na, most untam meg ezt a lehuzás puffogást!
100%, hogy a németül (jobb esetben) csak makogó munkatársak ajánlottak a megfelelő embernek egy kis havi zsebpénzt. Tudom mert gyakorlatilag naponta kapok valamilyen csatornán ilyen ajánlatot. Amúgy, tényleg olyan nagy tragédia kidobni nekik azt a néhány eurót vagy csak fáj, hogy évente cserélik a BMW-jüket?
Hát, nem kéne lehetőséget adni nekik! Nem kéne pénzt ajánlani! Meg kéne tanulni németül!
Több hozzászólást nem jelentetek meg itt arról, hogy a csúnya Rita meg a csúnya Feri! :angry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT
Téma zárolva.
  • xyz888
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19315 Írta: xyz888
xyz888 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Sziasztok! Én tudok nektek valakit, aki segíthet, de pontosan tudnunk kellene, hogy ki kinek milyen pénzeket adott át. Illetve milyen jogcímen lettek pénzek elkérve. Küldjetek róla üzenetet, hogy intézkedni tudjunk minél hamarabb!
Téma zárolva.