Autó vagy nagyobb lakás?

Több
9 éve 1 hete #39112 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Autó vagy nagyobb lakás?

Most őszintén. Hány önéletrajz és egyedi kísérőlevél elküldésén alapul a ténymegállapításod? Hány interjún vagy túl ahol "elbuktál" mert nincs autód?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #39113 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Autó vagy nagyobb lakás?

Csibijuza írta: Arra se vetted a fáradtságot, hogy megnézd, mi ez. Nem vagyok hülye, spórolni kell. Egy Aktivierungsmaßnahmén veszek most részt, ahol a Jobcenter dolgozói is itt vannak. Őtőlük kérdezem meg,hogy kell-e? Most már komolyan kíváncsi vagyok a hivatalos álláspontra is. Ugyan errefelé mindig megkérdik mindenkitől van jogsid? Van. Van autód?Nncs. Ekkor jön a szájhúzás. Mi ez akkor, ha hülyeség az,h autó nélkül gáz a melóhely megtalálása?

Engem meg egyetlen munkaadom sem kerdezett meg soha arrol, hogy van e autom. Se Mo.-on , se itt.
Beirasaidbol egyre inkabb az a gyanum, hogy nem az auto a problema nalad. Ez a minden szar, okoskazol, masok gondolkozzanak, mikozben egy betut nem ment at abbol amit irunk.
MArha jo ez a SWOT analizis, annyi a hiba a matekban, hogy az eddigi beirasaid alapjan nem vagy abban a dontesi pozicioban amiben hiszed magad. Ez nem egy jo mindset.

A kerdeskor egyszeruen eldontheto. Te eleted, te penzed. Megveszed a hon ahitott autot es ennyi. Majd azert ird ide 1ev utan mennyibe fajt az evi 120EUR:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner, gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #39115 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Autó vagy nagyobb lakás?

Csibijuza írta: Arra se vetted a fáradtságot, hogy megnézd, mi ez. Nem vagyok hülye, spórolni kell. Egy Aktivierungsmaßnahmén veszek most részt, ahol a Jobcenter dolgozói is itt vannak. Őtőlük kérdezem meg,hogy kell-e? Most már komolyan kíváncsi vagyok a hivatalos álláspontra is. Ugyan errefelé mindig megkérdik mindenkitől van jogsid? Van. Van autód?Nncs. Ekkor jön a szájhúzás. Mi ez akkor, ha hülyeség az,h autó nélkül gáz a melóhely megtalálása?

Ezzel inditottal:

Zeitarbeithoz nem akarok menni többet, nagyon elegem van belőlük.

Ezen kivul milyen olyan munkahely van ahol feltetel a sajat auto?

Egyebkent milyen hivatalos allapontra vagy kivancsi?:) VAn ra jogszabaly, hogy Nemetorszagban leall az elet ha nincs autod?:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csibijuza
  • Csibijuza profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Juszt se adom fel! :)
Több
9 éve 6 napja #39123 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Autó vagy nagyobb lakás?

Legalább 40. Az elmúlt fél évben. Nem hazudok.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csibijuza
  • Csibijuza profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Juszt se adom fel! :)
Több
9 éve 6 napja #39124 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Autó vagy nagyobb lakás?

Nem, nyilván nincs.De a jobcenterben dolgozó pasas biztosan tudja, hogy milyen céghez, mi kell.
Egyébként azt mondta, jó, ha van. Drága, de jó, ha van.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 napja #39125 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Autó vagy nagyobb lakás?

Csibijuza írta: Egyébként azt mondta, jó, ha van. Drága, de jó, ha van.

Ezt nem is vitatta senki! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!