Étterem, kifőzde nyitása Németországban

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36888 Írta: huszita3
huszita3 válaszolt a következő témában: Étterem, kifőzde nyitása Németországban

:confused:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36889 Írta: huszita3
huszita3 válaszolt a következő témában: Étterem, kifőzde nyitása Németországban

Szia! Nem titok. A valosagban csak szobeli megallapodasig jutottunk. Közben atepitettek a parkolot a bevasarlokocsiknak csinaltak nagyobb helyt. Arra hivatkoztak hogy keves lett a hely nekik. En 3 helyet foglaltam volna.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36891 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Étterem, kifőzde nyitása Németországban

huszita3 írta: :confused:

:wait: E-mail címet itt a fórumon nem jelentetünk meg, tudnád ha elolvastad volna a használati feltételeket illetve az etikettet! Apróhirdetést feladhatsz az oldalon (ebben a kategóriában nem ingyenes!) de partner oldalunkon igen: Ingyenes apróhirdetés ráadásul szeptember elejéig az ott feladott hirdetéseket ki post-oljuk facebook oldalunkra! ;)
Itt a fórumon már Te is kaptál segítséget, szóval nem volna ám óriási probléma ha kommunikálnál is, nem csak lépésről-lépésre önző módon "segítséget" kérnél, pláne nem privát elérhetőséget megadva.
Amúgy, (természetesen) nem véletlenül kérdeztem mi volt a visszalépés oka. Nem azért mert hangyányit is érdekel ha nem azért mert valószínűleg valamit tökhülyén csinálsz, ugyanis van aki napról-napra másik helyen, városban árusít (lángost azt hiszem)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: huszita3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36892 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Étterem, kifőzde nyitása Németországban

huszita3 írta: Szia! Nem titok. A valosagban csak szobeli megallapodasig jutottunk.

Nos, ebből is láthatod, hogy amíg nincs valami papíron akkor az kb. annyira egy nagy nulla Németországban is mint bárhol máshol a világban. Kérdésedre visszatérve pedig én (laikus aki életében még egy palacsintát nem próbált meg eladni :chuckle: ) azt javaslom, hogy először is nézz jól körbe a városban, jó helyet keresve, nyilván egy jó, pörgős helyen szeretnél árulni, igaz? Aztán szépen sorban kontaktolj a tulajdonosokkal és üzemeltetőkkel!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: huszita3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36893 Írta: huszita3
huszita3 válaszolt a következő témában: Étterem, kifőzde nyitása Németországban

Köszönettel vettem a kioktatasod! Termeszetesen nem olvastam el a feltetel ezen fejezetet vagy esetleg kimaradt az emlekemböl. Termeszetesen tisztaban vagyok azzal hogy szarul kezdtem es csinalom mert kenyszerhelyzetben vagyok. El kezdtem egy vallalkozast, megszüntettem a munkanelküli segelyt ezzel. Közben volt egy szivmütetem ezzel 2 honap kiesett. a fizetni valok jönnek,helyem nincs normalis hogy kezdek panikolni. Örömmel veszem hogy van hirdetesi oldal,valoszinü hogy igenybe fogom venni. Ugy gondolom hogy eddig barki is segitett meg eddig nem maradtam adosa meg köszönetben sem. Tovabbi szep napot neked.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36895 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Étterem, kifőzde nyitása Németországban

Ebben a "kényszerhelyzetben" pedig végképp nem értem miért bohóckodsz ilyen "segítségkérős" spammeléssel. Egy jó hely illetve engedély szerintem néhány nap alatt elintézhető csak akarni és csinálni kell. (kéne)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!