Munkavállalói feketelista

  • prosperus
  • prosperus profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
9 éve 9 hónapja #36819 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Munkavállalói feketelista

1. "Nekem mindenkepp haza kell jönnöm 3hetente 1 hetre,mert blablabla..." :confused:
2. "Mennyit fogok keresni? Mert 2000€ NETTO :wait: alatt nem megyek sehova, ugyanis azt hallottam ismerösöktöl,hogy blablabla..." :confused:
3. "Ha melo utan kicsit benyomok a szallason, az ugye nem gond?" B)

Hagyd a faßba!
Ne keressel magyart. Mint irtam volt: "ö hordja bazeg a puskat es te vagy a nyul!"
Ahogy ezeket a kerdeseket itt leadtad, ez mind ismerös. Es akkor most elmelkedhetsz,
hogy ez a kivalo szakember, aki a legmesszebb menökig nelkülözhetetlen, hogy most
akkor is jol bevolt e baßva mikor leültel vele targyalni. Akkora baromsagokat
adnak elö, hogy az mar remisztö, ijesztö a butasaguk a sötetsegük.
Ö azt hallotta, hogy KÁTTÖÁZRÁT LÉHÁT KÁRÁSNI.
Hogy a faßba nem. Multkor is felhiv egy Huba vagy Töhötöm mar nem emlekszem,
hogy hallotta, hogy Nemetorszagban a minimal ber 8,50 Euro lesz nettoban.
Ez az bazeg aza az ugy hallottam, csak a 8,50 Euro Almos vagy Elöd kollega
az nem netto hanem brutto. Azt mar nem tudta leforditani magyarra csak a
8,50-et ami nem volt nehez, ugyibar. :finger:
Erröl jut eszembe, hogy egy ismerösöm kereset hazmestert mellek, masodallasba
heti 10 orara, azaz havi 40 orara, mint kisegitö. Na jelentkeztek is +/- 6 -an
es ahogy illik ,holott ott volt a love es a munkaidö a hirdetesben megkerdezte
az ismerösömet a jelentkezö " tessek mondani mennyit lehet havonta keresni?"
" Hat ott van a hirdetesünkben, miert ön mire szamitott vagy szamit?"
" Hat ugy 1.300 Euro netto alatt nem gyüvök ki." Ilyenkor a plafonra tudnek
maszni. 1300 Euro : 40 ora = 32,50 Euros oraberert jönne ki :angry:
Agy zsugorodas ellen sajnos meg nem talaltak fel gyogyszert :angry:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 9 hónapja #36820 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Munkavállalói feketelista

No, de kedves munkaadók, elvtársak! :chuckle:
Itt mesélitek a jobbnál jobb csodatörténeteket, s közben elfelejtitek, hogy az "az ország jobban teljesít" állmaból jövők, nem fognak itt nektek bagóért dolgozni. S különben is, ha megszokták, hogy 1- 2 promille van a vérükben, csak nem akarjátok, hogy remegő kézzel dolgozzanak géppel, s járművekkel! Milyen felelőtlenség ez a követelés mint munkaadó!! S különben is! Mi az hogy bérlevonás, amikor ezek a szegény kizyákmányolt melósok családot tartan el s a kölyköket akarják csak iskoláztatni! Egy kis lazításért nem kellen ekkora felfordulást csinálni! Ha valaki egy jóléti államból idejön, ebbe a ramaty társadalomba, csak nem képzelitek, hogy a hátukon fogtok itt meggazdagodni! S különben is, tanuljon meg a német magyarul!

Fujj! Milyen hozzáállás ez??

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Fliesenleger
  • Fliesenleger profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • das was du tust macht dich zu dem was du bist
Több
9 éve 9 hónapja #36821 Írta: Fliesenleger
Fliesenleger válaszolt a következő témában: Munkavállalói feketelista

DECOTEXT írta: No, de kedves munkaadók, elvtársak! :chuckle:
Itt mesélitek a jobbnál jobb csodatörténeteket, s közben elfelejtitek, hogy az "az ország jobban teljesít" állmaból jövők, nem fognak itt nektek bagóért dolgozni. S különben is, ha megszokták, hogy 1- 2 promille van a vérükben, csak nem akarjátok, hogy remegő kézzel dolgozzanak géppel, s járművekkel! Milyen felelőtlenség ez a követelés mint munkaadó!! S különben is! Mi az hogy bérlevonás, amikor ezek a szegény kizyákmányolt melósok családot tartan el s a kölyköket akarják csak iskoláztatni! Egy kis lazításért nem kellen ekkora felfordulást csinálni! Ha valaki egy jóléti államból idejön, ebbe a ramaty társadalomba, csak nem képzelitek, hogy a hátukon fogtok itt meggazdagodni! S különben is, tanuljon meg a német magyarul!

Fujj! Milyen hozzáállás ez??


:hyper:
Igaz is, Orszagunk megkoronazatlan (egyellöre) kiralya is megmondta: "...rövid idön belül az összes külföldön dolgozo Magyar haza fog GYÜNNI, olyan jo penzt kapnak majd az elvegzett munkaert..."
Hat :finger: ezt neki!!! Nem közölte vele senki, hogy nincs munka, amit el kene vegezni? :confused:
Jah, de majd most lesz... Majd most kapnak az EU-tol "visszanemteritendömunkahelyteremtö hitelt" es akkor majd lesz penz es munka :chuckle: Ebben is, mint mindig 2 lehetseges eredmennyel lehet szamolni:
1.: Mo nem megy bele a "feltetelekbe" mert "MI NEM FEXÜNK LE SENKINEK"
2.: Megkapjak a hitelt, jol megtömik a zsebüket (megszokott magyar modra) azok, akik eddig is, a gazdag meg gazdagabb lesz, a szegeny meg... hat nem tudom lehet e ennel meg szegenyebb. :puke:

Prosperus, mint mar irtam, nem csak nemet nyelvtudas, de nemet allampolgarsag nelkül sem alkalmazok SENKIT pont az elöbb emlitett tapasztalatok miatt. B)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Fliesenleger
  • Fliesenleger profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • das was du tust macht dich zu dem was du bist
Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36822 Írta: Fliesenleger
Fliesenleger válaszolt a következő témában: Munkavállalói feketelista

Mi az, hogy netto??? Hogy a rakba mondatna meg a leendö munkaado, hogy mennyi gyerekem van, hazas vagyok e... :confused: Aki kivancsi ott a Brutto-Netto berkalkulator, szamolja ki maganak. Csak peldakent: Ket melosom ugyanazokkal a feltetelekkel meloznak nalam (72oras reszmunkaidös), es mindkettö 11,10€-t kap orankent. Az egyik 80€-val többet kap kezhez,mint a masik. Es kiemelnem :wait: reszmunkaidöröl beszelünk!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36866 Írta: Zeitgeist
Zeitgeist válaszolt a következő témában: Munkavállalói feketelista

A legfrisseb alkotás melynek címe: A három testör :D

Spanyek-Gál-Baricza trió

2014.07.08.-töl 2014.07.11-ig többszöri telefonon és Email alapján történt megegyezés során a fent említett személyekkel /fontos megemlítenem, hogy a Spanyekkal és a Bariczával beszéltem, a Gállal nem mivel a telefont nem vette fel,de a Spanyek mondta, minden rendben, ö is jön, hisz ö a soför/ megegyeztünk, hogy vasárnap estére kiutaznak a kijelölt szállásra.

Természetesen a sok negatív tapasztalatnak köszönhetöen azért gondoltam , hogy ma (vasárnap reggel) felhívom öket, hogy legalább úton vannak-e…és hát :laugh: még jó, hogy kötöttem a kollégámmal egy fogadást ( én arra fogadtam, hogy nem jönnek) , mivel így nyertem 100 Eurot ;) szóval köszönet fiúk !

Gondolom, hogy a szakmabelieknek ez nem újdonság, de azért is kiírom, had tudja meg ország világ :evil:

Gyerekek miért kell ezt csinálni? Miért jó ez nektek?

Amúgy a sztori: Spanyek és Baricza azt mondja reggel, hogy nem jött a Gál és nem válaszol telefonon sem. Persze nekem se, most meg írogat, hogy hát ö nem is tudott semmit, meg a Spanyek össze vissza beszél :) Ezaz, ez a legjobb, mutogassunk csak egymásra :)

Tehát összegezve: sikerült ismét 3 „jómagyarmunkásember“-t megismerni! Sok sikert a jövöbeni munkájukhoz!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36876 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Munkavállalói feketelista

Amúgy a sztori: Spanyek és Baricza azt mondja reggel, hogy nem jött a Gál és nem válaszol telefonon sem. Persze nekem se, most meg írogat, hogy hát ö nem is tudott semmit, meg a Spanyek össze vissza beszél :) Ezaz, ez a legjobb, mutogassunk csak egymásra :)

Sajnos mar ott tartunk, hogy amikor megemlitem a megbizomnak, hogy magyar
csapat jön, mar összecsapja feje felett a kezet es azt mondja, hogy:
" jöhet szlovak, szloven, cseh, roman csak bitte, bitte Magyar ne!"

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!