Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 6 hónapja #33888 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Gergoo írta:

DECOTEXT írta: Ui: mért gondolná meg magát valaki?

Egy pénteki napon lefixált vasárnapi kiutazást, 20-30% is "visszamondja" (gyakorlatilag egyszerűen kikapcsolja a telefonját)!


Ezt lehet hogy most nem értem, de szerintem túl sokat éltem már külföldön! Mi ebben a ráció illetve milyen elgondolásból jelentkezik az illető, ha lemondja? Szóval ha én egy szöget és egy kalapácsot veszek a kezembe és közeledek egy falhoz, akkor több mint valószínű, hogy az a szándékom, hogy a falba akarom verni a szöget! A leírásod alapján akkor a fal előtt kihajítom az egészet az ablakon...? Akkorm miért veszem a kezembe? Hogyan ketyeg az ilyen ember agya? Vagy ez csak egyszerű önámítás amivel nap mint nap talákozhatunk manapság Mo.-on?

Amúgy, az első alkalommal szeretné az ilyesmit mindenki lemondani amikor megkapja a munkaajánlatokat! Tudok olyanról amikor feliratkoztatták egy német adatbázis hírlevelére az illetőt (ingyenesre persze) és részükről ennyi volt a megbízás teljesítése. Húszezerért nem rossz, mi?

Hát erre mit mondjak? Csakis a veréb és a lószar története jut az ilyenről eszembe!

Miért akarja lemondani elsőre? Mi ebben a bolt? Mit akar az illető? Én nem járok soha gépkocsis szaküzletekbe, ha nem akarok autót venni! Miért jelentezik az ilyen ha nem akar dolgozni? Ezt én tényleg nem értem, vagy hülye vagyok hozzá! (?)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33889 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

DECOTEXT írta: Miért akarja lemondani elsőre?

Miért? Miért? Mert akkor jön rá, hogy (igen) magas árat fizetett a lustaságáért!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 6 hónapja - 10 éve 6 hónapja #33902 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Gergoo írta:

DECOTEXT írta: Miért akarja lemondani elsőre?

Miért? Miért? Mert akkor jön rá, hogy (igen) magas árat fizetett a lustaságáért!


Én ezt nem értem még mindig. Nem gyerekekről beszélgetünk, hanem felnőtt emberekről! Ha nem vállalják a tettük konzekvenciáját akkor mi az érteleme a dolognak? Valamilyen "önfelértékelés"? "Kellek én még valakinek" teszt? Aztán ha választ kap, akkor sunyít?

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34902 Írta: nagist
nagist válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, Németországba szeretnék kiutazni és munkát vállalni a www.iranynemetorszag.com weblappal vettem fel a kapcsolatot, még a szerződés kötés előtt amit nem olvastam el, fejenként 50.000 forintot kérnek 2 heti szállás lefoglalásáért. Valakinek van-e tapasztalata? Ez ügyben szabad-e valamit fizetni, mert ez ügyben elég bizonytalan vagyok! Mindenkinek köszönöm válaszát!

Köszönettel!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34905 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

nagist írta: a www.iranynemetorszag.com weblappal vettem fel a kapcsolatot, még a szerződés kötés előtt amit nem olvastam el, fejenként 50.000 forintot kérnek 2 heti szállás lefoglalásáért.

Kizárt dolog!!!
Te egy, az oldalunkon megjelent hirdetésre jelentkezve futhattál bele maximum ebbe! Add meg a hirdetés részleteit, hogy törölhessük a hirdetést (ami a legnagyobb odafigyelés mellett csúszhatott be!) illetve tilthassuk a domaint az oldalon megjelenő google hirdetéseknél!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 3 hónapja #34907 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

nagist írta: Segítséget szeretnék kérni, Németországba szeretnék kiutazni és munkát vállalni a www.iranynemetorszag.com weblappal vettem fel a kapcsolatot, még a szerződés kötés előtt amit nem olvastam el, fejenként 50.000 forintot kérnek 2 heti szállás lefoglalásáért. Valakinek van-e tapasztalata? Ez ügyben szabad-e valamit fizetni, mert ez ügyben elég bizonytalan vagyok! Mindenkinek köszönöm válaszát!


Biztos vagy Te abban, hogy a címet itt olvastad? Szeritem elnéztél valamit, vagy valami műhiba lehet ami nagyon ritka. Semmiképpen ne fizess előre semmit. Menj ki a cimre személyesen (!) és ott tisztázd a költségeket! Egy hoteben sem fizetsz előre. Várd meg az első fizetésedet, s abból fizess UTÓLAG, ha ebbe belemennek.....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!