Bankkártya Németországban

Több
10 éve 6 hónapja #34173 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Athena1985 írta: Az tény, hogy pl. a HVB Bank ingyenes bankszámlát kínál, sőt bizonyos Umsatz felett ingyenes Mastercard-ot is, de a rendszere gáz és a Mastercard elég nehézkesen igényelhető (mérges is vagyok emiatt rájuk)

MasterCard-ot (Prepaid) innen kell igényelni (10juró/év:
Prepaid MasterCard ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Athena1985

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34185 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

samchee írta: Hello! Nekünk a Postbank-nál van számlánk. Vagyis a férjemnek, egy kártya nála, egy nálam. Ő kinn nem nagyon mászkál kp-val, csak fizet. A másik amit én használok itthon. Minden automata ad pénzt, persze a kinti limittel és persze elég érdekes árfolyamon. Illetve tudok vele fizetni is, több helyen. Nem tudom egyénként, hogy kinti viszonylatban jó banknak minősül-e? Várok véleményeket esetleg, akinek volt már kapcsolata a Postbankkal.

Majd egyszer szamold ki mennyibe kerul a kp felvetel Mo.-on HUF-ban nemet EURs szamlarol. Meg fogsz lepodni:) Tok mindegy milyen bank.
Valtani nem igy kell. Haza kell vinni az EUR-t es a megfelelo penzvaltonal akkor valtani mikor az arfolyam jo pl.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34213 Írta: samchee
samchee válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Igen ezzel tisztában vagyok, hogy mennyi...nem kevés. De apuka csak 2-3 havonta jön haza. Eddig euros számlára utalta és onnan felvettem váltottam és befizettem... De most ezt is kipróbáltuk. Már látom, hogy még ha forint számlára is utalja akkor is jobban jövünk ki, mert nincs napi limit, jobb az árfolyam igaz van egyszeri 2000 forintos konverzio..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #37827 Írta: atibal
atibal válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Tud-e valaki segiteni hitelkártya ügyben és internetes fizetési mód kiválasztásában.
Augusztus eleje óta dolgozok németországban (bejelentve a fizetést a Raiffeisenbank ba utalják,ahol egy MAESTRO kártyát adtak).
Sajnos azzal nem tudok fizetni az interneten,és olvastam arról hogy arra a legjobb (Prepaid - feltoltheto ) kartyat hasznalni.
De emelet szeretnek igényelni valahol még kreditkártyát is kisseb-nagyobb dolgok részletre való megvásárlásához..
Sajnos a német nyelv még nem megy tökéletesen ezért szeretnék segitséget kérni ,ojantól aki esetleg találkozott hasonló gondokkal.
Itt talaltam ket példát:


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Az elso allitolag minden koltseg mentes,de sajnos nem vagyok egesz biztos benne..
Esetleg mas bank vagy szolgáltató?

Segitségüket előre is köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37828 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Van a Raiffeisennél VISA és MasterCard is, szerintem tőlük kéne igényelned hitelkártyát.
Ha mégis ragaszkodsz máshoz, ajánlom partner oldalunkat: Bankkártya Németországban ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37829 Írta: atibal
atibal válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Érdekelne hogy van e valami kikötése a bankoknak , mint például hány hónap munka kell vagy valami más (amit a rövid ittartózkodásom akadályozhat) ?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!