Bio-Baun GmbH információ kérés

Több
12 éve 2 hónapja #14410 Írta: perec
perec válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

kacifántos volt az ahogy hozzánk került ez a telcsiszám és név de igaznak tünt
hiszen felvette és beszéltünk vele erröl a lehetséges munkáról picivel több mint egy hónapja..aztán az elmúlt héten találtunk egy hírdetést is egy oldalon ezzel kapcsolatban
de sajnos már nem tudom melyiken..a nevét csak így..H. Ferenc a szám 06/70 219-84-14..remélem ezzel így nem sértem a jogait... ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14411 Írta: perec
perec válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

nagyjábol a mi keresgélésünk is ezekkel az infokkal ért véget...adtunk ennekegy mimimális esélyt hogy igaz lehet...de ismét sikerült alá támaszatni hogy átverés...megosztom majd egy két helyen,fórumon hogy ne hogy valaki bedőljön neki vagy nekik...mégegyszer köszönöm...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sancaba61

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14420 Írta: sancaba61
sancaba61 válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

Sziasztok!
Én ma kaptam meg a levelet ettől a H. Ferenctől, de semmi konkrét dolgot nem írt , csak arról ,hogy micsoda titkos munkahely ez, meg a munkaidőről ír, de egy szó sincs arról, hogy mégis mennyi a pénz,már ha létezik egyáltalán ez a "bio farm" ! Szerintem ez egy jó nagy átverés !
A neve felett található bélyegzőből semmit nem lehet látni.
Ha ez egy komoly vállalkozás lenne, akkor szerintem nem kellene titkolni a cége nevét , adószámát.
Tudja valaki , hogy mi ennek a H. Ferenc által vezetett cégnek a neve?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14421 Írta: sancaba61
sancaba61 válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

Tudja valaki annak a cégnek a nevét amelyet ez a H. Ferenc nevü emberke képvisel?
Nem a Német, hanem a Magyar cégre gondolok.
Amit én kaptam papírokat tőle, azon nem olvasható semmi! Talán nem is véletlenül?
Tud valaki olyan emberről aki már ott dolgozik, vagy dolgozott?
Nincs valaki köztünk aki jól beszél németül?
Mert aNémetországi cégnyilvántartásban is utána lehetne nézni ennek a bio farmnak, már ha létezik!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14422 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

sancaba61 írta: Tudja valaki annak a cégnek a nevét amelyet ez a H. Ferenc nevü emberke képvisel?
Nem a Német, hanem a Magyar cégre gondolok.
Amit én kaptam papírokat tőle, azon nem olvasható semmi! Talán nem is véletlenül?
Tud valaki olyan emberről aki már ott dolgozik, vagy dolgozott?
Nincs valaki köztünk aki jól beszél németül?
Mert aNémetországi cégnyilvántartásban is utána lehetne nézni ennek a bio farmnak, már ha létezik!


Google a barátod, Wiki a tanárod.

Az irányitószámra ez a falu jön ki: www.karlskron.de/
Itt a falu összes lakosa mailcimmel:
www.neusob.de/karlskron/adrliste.asp
Itt az összes cég:
www.karlskron.de/gewerbeaz.asp
Ziegelwegen egy sincs. Ott csak a Lehner család lakik, a falu szélén.

maps.google.de/maps?q=Ziegelweg+11+,+851...ern,+Bayern&t=h&z=18
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sancaba61

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14425 Írta: perec
perec válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

Kedves Sancababa61!
Nincsen cége a H.Ferecnek.Őt a nem létező bio baun gmbh alkalmazza.Kint dolgozik a a nem létező biófarmon,Tegnap mindenféle módon ahogy lehetett megporbáltunk utána járni.Semmi híre arra felé ennek a cégnek.Nemzetközi tudakozó,német cégjegyzék..sorolhatnám..nem, titkos a cég hiszen nincs is..az Ő elmondása alapján még nincsen honlapjuk mert az évégén kapták meg a támogatást hogy a pici farmból nagyot csináljanak és ehhez kezdett el két hónapja emberkéket toborozni..egy másik kedevs fórumozó segített kideríteni hogy még ilyen utca sem létezik ezen a helyen..ahonnan pedig a levelet kaptad tiz másik cég is be van jegyezve..szóval azt hiszem csak egy rossz mese az egész,,egyébként 7,5 euro lett volna az alap órabér..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!