Réki-Duó Kft. információ kérés

  • Jonny
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hónapja #15644 Írta: Jonny
Jonny válaszolt a következő témában: Réki-Duó Kft. információ kérés

Nekem dolgozik nàluk pár ismerösöm, csak azt tudom mondani amit tölük hallok, és a saját tapasztalatomat mert én is ott dolgoztam, de a csalàd hazahuzott....
Szoval a pénz a minöségtöl függ. Az a munka amihez csak gerincvelő kell arra 5 euròt fizet. Ilyen a sorjàzás vagy sepregetés. Vannak köszörűsök akik 6€ keresnek mint a szerelök vagy a gépesek, targoncàsok sofőrök. A hegesztők 7-8€ ban vannak de vannak profik akik ennél többet is kapnak. Most nem tudom mennyi, de mikor ott dolgoztam kb 90 embere lehetett, azota ugy tudom màr joval 100 fölött tartanak. A Góré jó arc, bàr ritkàn lehet làtni de akkor is telefonàl. Nem nagyon beszél senkivel max csak az öregekkel akik màr 4-5 éve ott dolgoznak. A helyettese az nem egyszerü tipus, ha nem nyomod a melot, vagy nem püfölt az éjszaka akkor basztat, amugy ki lehet birni. Emberségesek, a hülye ordìtòs németekkel ellentétben. Ami nagyon jò nàluk hogy lehet nyomni az òràt. A pletykák szerint volt egy sztahanovista barom akinek a rekordja 340 òra felett van. A havi àtlag 230-260 òra. A cég megbizhatò van tőkéje mindig fizet, ad előleget magyarba pedig utalja a minimàlt még akkor is ha szabin vagy stb. Én mikor mentem haza mindig ki lettem fizetve, ja és soha nem hallottam hogy késett volna. Aki dolgozik annak mindig van munka. Az biztos hogy a munkahely és a műszak vàltozò, de jobb mint otthon ülni. Volt mikor napelemet szereltem, volt mikor furtam, de munkàt a nehéz időkben is adott. A központ Esterwegenben van, de ugy tudom hogy egész emslandot teliti. Emellet voltak csapatok, arcok akiket hollandba, dànba, ukrànba, swédbe, bulgàrba is küldött nagy pénzért, hallomàs szerint, volt tőlük két csàvò braziliàban is két hétig szélkelepcét összeszerelni. Remélem tudtam segiteni. Még valami, ha jó a lakòtàrs akkor jò a szàllás is...
Téma zárolva.
Több
12 éve 1 hónapja #15746 Írta: Christin
Christin válaszolt a következő témában: Réki-Duó Kft. információ kérés

Szia!
Ezt a cégnevet mi is megkaptuk,hogy érdeklődjünk náluk állás miatt.Telefonszámot nem kaptunk, így elkezdtük keresni.A cég magyarországi címén,ahova itthon be van jegyezve,a tudakozó azt mondta,hogy nincsen a címhez telefonszám.
A külföldi telefonszámhoz azt mondták,hogy nem az a cím van bejegyezve,ami a cégnél megvan adva,és hogy az egy magánszám.
Most akkor hogy van ez?
Honlapot nem találunk a céghez,se más elérhetőséget,mert vagy a cím nem stimmel vagy a szám nem jó a cégnévhez.
Téma zárolva.
Több
12 éve 1 hónapja #15747 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Réki-Duó Kft. információ kérés

Ennek valami oka lehet. Mindenesetre kérem, hogy itt a topikban ne közöljetek elérhetőséget! Ha van valahol hirdetésük, azt linkelhetitek. ;)
Téma zárolva.
Több
12 éve 1 hónapja #15750 Írta: Christin
Christin válaszolt a következő témában: Réki-Duó Kft. információ kérés

Mi nem találtunk hirdetést sem tőlük.Sajnos az ismerős aki nekünk ajánlotta,ő sem tudott elérhetőséget adni,csak a cég nevet.
De még csak honlapot sem találtunk a céghez.
Téma zárolva.
Több
12 éve 1 hónapja #15751 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Réki-Duó Kft. információ kérés

Értem. Ezért írtam, hogy ennek valami oka lehet. Valószínűleg nem keresnek munkavállalókat. ;)
Téma zárolva.
  • Jonny
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hónapja #15799 Írta: Jonny
Jonny válaszolt a következő témában: Réki-Duó Kft. információ kérés

Mint irtam a cég rendben van, ugy tudom hogy màr hét éve működnek itt kint németben. Hogy hidetnetnek vagy nem azt én sem tudom de elég nehéz bejutni, mert attol hogy ne sokat fizet ,a munka biztos és az is hogy mindig megvan a pénz, igy nem nagyon cserélödik a brigàd. A telefon érthető. Az embernek nyilvàn van elég dolga, nemhogy a napi ezer hivàsa mellé még ezren munkàval kapcsolatban csörgessék. Amúgy meg azt mondtàk ha nem ismeri a szàmot fel se veszi. Szerintem mailen probàlkozzatok....
Téma zárolva.