Lakás, megélhetés kezdetekkor

Több
12 éve 6 napja - 12 éve 6 napja #18971 Írta: betty11
betty11 válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Hello!
A 60 eurot a "fontos" dolgokra értettem.pl.tej,hús,tészta,zöldség stb.Ebben nincs benne a plusz dolgok:pizza,süti stb.És elfelejtettem még a biztosítást,a tv-t ,az internetet,telefont.Ez is kb.60 euro. Én mindennap főzök és most már sütök is mert eddig nem volt sütőm.
A bútorokkal kapcsolatban:tényleg üresek a lakások.Mi egy csomó mindent kaptunk ajándékba.És elég rosszul hangzik,de az utcára kirakott cuccokban is lehet "aranyat"lelni.Nekünk onnan van kerti bútorunk.Szerintem nincs mit szégyellni ebben.És lehet venni használt dolgokat is amik nincsenek leharcolva.Pl.hűtőszekrény 50 euro,tv 30euro,szekrényeket30-40 euroért.Aztán majd lassan kicserélődnek újakra.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 napja #18974 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

betty11 írta: A 60 eurot a "fontos" dolgokra értettem.pl.tej,hús,tészta,zöldség stb.Ebben nincs benne a plusz dolgok:pizza,süti stb.És elfelejtettem még a biztosítást,a tv-t ,az internetet,telefont.Ez is kb.60 euro. Én mindennap főzök és most már sütök is mert eddig nem volt sütőm.

Az energia árak (áram), plusz a bevasárlási költségek összegzésekor azért azt nezd meg, hogy nem egyszerübb e 1,5-2,50 kész kajákat venni. Nem vagyok meggyözödve arról, hogy ha mindent összeszámolsz olcsóbb az otthoni fözés! 2 személyre 5 euróból simán megkajálsz késsz ételekböl, de ennyiböl nehéz fözni....(Egy egy ilyen 1,50€)


DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 napja #19023 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

DECOTEXT írta:

betty11 írta: A 60 eurot a "fontos" dolgokra értettem.pl.tej,hús,tészta,zöldség stb.Ebben nincs benne a plusz dolgok:pizza,süti stb.És elfelejtettem még a biztosítást,a tv-t ,az internetet,telefont.Ez is kb.60 euro. Én mindennap főzök és most már sütök is mert eddig nem volt sütőm.

Az energia árak (áram), plusz a bevasárlási költségek összegzésekor azért azt nezd meg, hogy nem egyszerübb e 1,5-2,50 kész kajákat venni. Nem vagyok meggyözödve arról, hogy ha mindent összeszámolsz olcsóbb az otthoni fözés! 2 személyre 5 euróból simán megkajálsz késsz ételekböl, de ennyiböl nehéz fözni....(Egy egy ilyen 1,50€)

Ja, de nincs is hús bennük, csak egy halom szójaés még több "E" betű :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 napja #19036 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

zigeuner írta: Ja, de nincs is hús bennük, csak egy halom szójaés még több "E" betű :woohoo:

Enni akarsz vagy olvasni ?? :unsure:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 napja #19046 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Attila_BRD írta:

zigeuner írta: Ja, de nincs is hús bennük, csak egy halom szójaés még több "E" betű :woohoo:

Enni akarsz vagy olvasni ?? :unsure:

Ezt Decotol kérdezd, Ő ajánlgatja itten -eee :woohoo:
Én enni és ezért hajlandó vagyok kicsit többet mint 1,50 € áldozni :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 napja #19051 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

zigeuner írta: Ja, de nincs is hús bennük, csak egy halom szójaés még több "E" betű :woohoo:


Nehogy má:

Meg különben is, nem kell mindig hús!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!