Autóvásárlás Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #38085 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

vbela64 írta: Szóval, aki csak pénzt keresni jön az milyen autóval járjon?
Nem akar hitelre vásárolni! És nincs maradék 2-3000€ fél év alatt.


2-3000 maradékhoz, fél év alatt, már egy nagyon jó kereset kell. Az ilyen hitelek nagyon korrektek és könnyen lehet fizetni! Van sok, különböz ajánlat akár nagyobb induló összeg befizetése nélkül is. Késöbb (3 év múlva) a maradék összeget is lehet finanszirozni. Igaz hogy ezek olcsóbb kocsik s nem lehet ennyért flancolni középkategóriás gépekkel! Aki pénzt akar keresni (ki nem?)
az ne járjon romokkal, amelyeknek a javitása többe kerülhet mint a vételiára!
A németországi hitelezési rendszert ne a magyar alapján itéld meg!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #39551 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

Sziasztok! Új autót szeretnénk vásárolni Bayern tartományban.Ma voltunk párommal érdeklődni, ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem! Ez lenne az első új autónk itt, mert sajnos a régivel elég nagyot buktunk :( Szóval kinéztünk egy gépet, konkrétan egy M. Lancert, ami jó árban is lenne, több mint 5000 euro rabattal ... Nem tudom, hogy ez helyén való ez, vagy esetleg van valami csapda benne? Önerővel, illetve használtautó beszámítással, plusz hitellel tudnánk megvenni.Az lenne a kérdésem, hogy ilyen esetben van valami, amire nagyon oda kell figyelni, vagy tényleg lehet ilyen nagy mértékű árengedmény? Ezt kicsit furcsállom egy japán autónál.Az eladó a szalonban azt mondta, hogy az anyacég szerint adható rá több, mint 5000 euro kedvezmény.A hitelfeltételek elég kedvezőek lennének. A hitellel kapcsolatban:
Még próbaidős vagyok, az eladó szerint ha meglenne önerővel, és beszámítással az autó vételárának kb a fele, akkor ő lát rá esélyt, hogy megkapjuk a hitelt.Bár én kicsit tartok ettől, mert még nem vettem fel hitelt itt.Ebben lehetnek buktatók? Van valakinek ebben tapasztalata?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #39552 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

Szia Mikulino,
ne aggódj, csak arról van szó, hogy a Mitsubishi, azon belül a Lancer finoman szólva is a "futottak még" kategória jelenleg a német piacon, így rettentő rabattokkal próbálják a kereskedők eladni. Az aktuális modell jónéhány éve a piacon van már, de ez téged nem kell, hogy elrettentsen. Én is előnyben részesítem a kifutó modelleket, mert akkorra általában már elmúltak a gyerekbetegségek és baromira jó az ár-érték arány.
A hitelnél meg kérjél 2-3 banktól ajánlatot, ne fogadd el a kereskedő hitelajánlatát vakon....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, mikulino

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #39553 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

Kedves Mikulino!
Menjetek el a saját bankotokhoz is. Nem egyszer jobbak ott a kondiciók, mint egy kereskedőnél! Így akkor a bank ad neked hitelt, ez a kereskedőnél KP. fizetés lesz, s így még jobban le tudjátok nyomni az árat! Soha ne essetek hasra egy ilyen 5000 eurós "kedvezménynél", s követeljetek még többet! (Extra szőnyeg, sárvédők pluszban, s műszaki és a rendszám (Zulassung) eleve legyen még benne!

Ha rám hallgatsz még egy csomag téli gumit is kértek felnin!!**

** Ezeket most itt azért soroltam fel, mert mi ezt tettük amikor a toyotát vettük tavaj májusban. S mindent megadtak csak vegyük...!!!
Ráadásul én nem is tudtam hogy a téli gumikat (amit én választottam!) alufelnire rakták és október 1.-én mehettem értük! :-)

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mikulino

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #39554 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

mikulino írta: Még próbaidős vagyok, az eladó szerint ha meglenne önerővel, és beszámítással az autó vételárának kb a fele, akkor ő lát rá esélyt, hogy megkapjuk a hitelt.Bár én kicsit tartok ettől, mert még nem vettem fel hitelt itt.Ebben lehetnek buktatók? Van valakinek ebben tapasztalata?


Ez azért meredek. A próbaidő máris egy óriási buktató (lehet)! Ez így inkább orosz rulett mint hitelfelvétel, gondol át ezt még1x szerintem és minimum 2-3 év után ugorj ilyesmibe bele!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mikulino

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #39555 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

Köszönöm a válaszokat!Igen ettől a próbaidőtől tartok én is! Bár a munkaszerződésem unbefristet, (ez talán segít kicsit a saját bankomnál), nem biztos, hogy ad hitelt. Legutóbb is ugyanez volt a helyzet, akkor is próbaidős voltam (év elején), akkor azt mondták a bankban, hogy szükségük van minimum 3 havi fizetési papírra. Akkor előszerződésem volt fizupapírom nem, most munkaszerződésem van, fizu papírom még nincs. Őszintén szólva tartok a hiteltől, de szükségem lenne egy megbízható autóra, mert a mostani........háát hagyjuk...:( töröktől való, már ezerszer megbántam, hogy onnan vettem.Egy olcsóbb , használt autót ami kitudnék kp-re hozni, attól megintcsak tartok.Lehet bátrabbnak kéne lennem :) Páromnak minijobja van, már itt vagyunk két és fél éve, nekem ezalatt mindig volt vollzeit munkahelyem. Ő azt mondta, nekem lenne teljes munkaidős munkahelyem, már rég felvettem volna a hitelt. Szóval még mindig tanácstalan vagyok. Nagyon tetszik az autó, az "effektive jahreszins is jó. 2,99%.Ha esetleg megkapnám ,és 1-2 hónapig nem tudom fizetni, akkor viszik egyből a kocsit, vagy olyankor mi van? Az mint otthon, vagy itt rugalmasabbak?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!