Nyelvtanulás ingyen

  • Rian
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26092 Írta: Rian
Rian válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

A
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
is hírdeti!:-))

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26093 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Szia Szugya!
Nem sem!, komolyan azt hittem mikor átfutottam a hozzászólásod, hogy az enyémet idézted :laugh:
Mintha összebészéltünk volna, hát kész szégyen, de majd az mekkora szégyen lesz, ha néhány hónap múlva lesz egy statisztka, hogy hányan jelentkeztek, ebből ténylegessen mennyi fő jelent meg a tanfolyan kezdésen, hányan morzsólódtak le és valójában hány embernek sikerült levizsgázni.
A tippelt arányom: 10fős csoportból előérzetem szerint 3 ember fog levizsgázni, ebből 1 neki is mer vágni a nagyvilágnak munkátkeresni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26107 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

bigzo01 írta: Teljes mértékben igazad van ha nem ragadjuk meg a lehetőségeket nem haladunk semmire.Én próbálok bejutni valamilyen nyelvtanfolyamra de sehol nincs megfelelő/a tudásomnak/Miskolcon.

Én ezt nem értem, ne haragudj! :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26109 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

bigzo01 írta: Én próbálok bejutni valamilyen nyelvtanfolyamra de sehol nincs megfelelő/a tudásomnak/Miskolcon!

Nos, a tanfolyamok messze nem olyan hatékonyak mint a kintlét! A fél Európa beszél németül: Ausztria, BRD, Schweiz, Hollandia, részben Belgium, Észak Olaszország, Dánai (részben), stb. Hidd el ha ki mész mosogatni három hónapra, vagy pl télen kiugrasz decembertől februárig valamelyik síparadicsomba, garantálom hogy beszélni fogsz németül! Ne feledd: nem nyelvvizsga kell hanem egy használható verbális tudás! Duma, duma, duma! Nem baj ha nyelvtanig rossz csak follyon belőled a szöveg!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mitosz, leganorzs

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26126 Írta: TidujV
TidujV válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Én inkább azon gondokoztam el amit Gergő említett, hogy optimista a januári kezdés. Való igaz. 100.000 ember, a nyelviskolák gondolom nem az összes csoportot így akarják megtölteni, beregisztrál az ember, megadja az összes adatát (hiába én már otthon kicsit paranoijás vagyok) aztán kiderül úgy nem is indul tanfolyam ahogy szeretné meg akkor mikor tudna menni. Vajon hogy választják ki, kit vezsnek be és kit nem... És vajon mikor. Aki dolgozik annak nyilván csak az este jó. Aki munkanélküli angolul most is tanulhatna (igaz csak az angolt, úgy tudom). Nem védeni akarom aki nem él azonnal a lehetőséggel, csak azt is említik valahol, hogy aki nem fejezi be, annak vissza kell fizetni a tanfolyam díját. Ergo jól meg kell gondolnia, hogy valóban el tud-e járni. Viszont való igaz, jelentkezni nem kerül semmibe, nem jár elkötelezettséggel és akinek nem sürgős és lesz ami lesz alapon kipróbálja azoknak azt mondom miért ne? Én olyanoknak ajánlottam akik már tanulnak, hátha legalább a kövektező kurzus díját megspórolják. Bár ki tudja milyen szinten lesznek mire bejutnak :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26128 Írta: TidujV
TidujV válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Egy Nyíregyházi lehetőség
http://www.matrixszakkepzoiskola.hu/kepzes.pdf

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!