Nyelvtanulás ingyen

Több
11 éve 5 hónapja #26187 Írta: kittidodo
kittidodo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Naa,még szerencse hogy csak 1800-4500€ a kaució:amit majd visszakapsz!!!???Úgy mint a lakásbérlésnél németországban?Ki garantálja,hogy utána neked munkahelyet is biztosítanak?Uggyan kérem.Aki ennek felül,az meg is érdemli.Vegyen már elő a paraszt magyar ennyi pénzt a fizetéséből,hogy beiskolázhassa a gyerekét,vagy magát.1997-től kint élő magyar vagyok,most éppen itthon gyesen,én már csak tudom mi a dörgés.Ennyi pénzből ki is mehetsz 3 hónapra,ismerősökkel majd az "utca"megtanít a helyes kiejtésre,közben dolgozhatsz is olyan helyen amit esetleg a suli után kapsz,konyhai mosogató,szórólapos stb.Az ehhez való tudást itt hon is megtanulhatod pár hét alatt.azért sok szerencsét mindenkinek!Ha tévednék,ide leírhatjátok a tapasztalatotokat ezzel kapcsolatban.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26188 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

kittidodo írta: Naa,még szerencse hogy csak 1800-4500€ a kaució:amit majd visszakapsz!!!???

Az olvasással vagy az értelmezéssel vannak problémáid? Esetleg mindkettővel? :unsure:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leganorzs

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26189 Írta: leganorzs
leganorzs válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Toma81 írta:

leganorzs írta: Sziasztok!
Csak nem tudom, hogy náluk csak Budapesten folyik képzés, mert a honlapjukról ez sajna nem derül ki... :(


leganorzs!
A honlapjuk szerint
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
közelében.Nem tudom,nézted-e a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
,ők elég sok városban ott vannak.Én oda reg.-tam,de az sajna csak januárban indul. :unsure:
Addig viszont érdemes otthon tanulni.
Sok sikert!


Majd megnézem, amit javasoltál.... Köszi még 1x!!! :cheer:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Toma81
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 5 hónapja #26191 Írta: Toma81
Toma81 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Kittidodo!
Én nem emlékszem olyanra,hogy munkát is ígérnének.Ez egy államilag támogatott nyelvtanfolyam;nem volt szó kaucióról sem,ez önrész és forintban.Így viszont kifejezetten baráti nemde? :blink:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26197 Írta: TidujV
TidujV válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Sziasztok, szerencsére nekem az ismerőseim nagyon megköszönték, hogy szóltam a lehetőségről (vagyis nem a kifogást keresték, ilyen is van, nem csak aki nem akar tanulni!! ) Gergő ezúton neked is köszi az infoért! Egytől tudom, hogy kapott hírlevelet, hogy a középmagyarországi régióban "csak" 10 000 ember vehet részt a programban. Kíváncsi vagyok be fognak-e jutni, remélem igen. Azért 10ezer nekem elég soknak tűnik.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26215 Írta: Ancsi82
Ancsi82 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

"Vegyen már elő a paraszt magyar ennyi pénzt a fizetéséből,hogy beiskolázhassa a gyerekét,vagy magát.1997-től kint élő magyar vagyok,most éppen itthon gyesen,én már csak tudom mi a dörgés."

Először is köszi a paraszt magyar jelzőt!
Másodszor meg nem is értem ezt a részét az irományodnak!
Miért kéne nekem pl. elvennem a fizetésemből, hogy beiskolázzam magam, ha egyszer az állam finanszírozza?
Lehet, hogy nem lenne pénzem egy 90 órás nyelvtanfolyamra????? Bingóóóóó, mert NINCS és tudod sokaknak nincs, akár elhiszed, akár nem!
Itt nem ajánlottak munkát ez egy nyelviskola, ahol tanfolyamot ajánlottak, ami igenis sokat számít, annak, aki ki szeretne menni külföldre dolgozni, élni!

"Ennyi pénzből ki is mehetsz 3 hónapra,ismerősökkel majd az "utca"megtanít a helyes kiejtésre,közben dolgozhatsz is olyan helyen amit esetleg a suli után kapsz,konyhai mosogató,szórólapos stb."

Én nem tudok ismerősökkel kiugrálgatni 3 hónapra hogy rám ragadjon a nyelv és ezzel mások is így vannak, ha te otthon vagy a babáddal, akkor nagyon jól tudod, hogy felelősség is van a világon az ember nem ugrálgat csak úúgy ki a haverokkal!:( Pffffff!!!!!!!!!!!!!!
Jaaa és pár hét alatt nem lehet 0-ról úgy megtanulni egy nyelvet, hogy az ember nekivágjon a nagyvilágnak, szerintem!!!!!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!