Nyelvtanulás ingyen

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26138 Írta: leganorzs
leganorzs válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Sziasztok!!

Én regisztráltam kb. fél órája az összesre, mivel azt írták, hogy kötelezettséget nem létesít az ember és a honlapokról nem derül ki egyértelműen, hogy Budapesten kívül, mely nagyvárosokban lehet tanfolyamra járni. Nekem Budapest túl messze van....
Már két visszaigazoló emailt kaptam: a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
nyelviskolától.

Mind a ketten azt írták, hogy hamarosan felveszik velem a kapcsolatot és a továbbiakat megbeszéljük.

Ha felhívnak és beszéltem velük, jelentkezem!! Addig is szép napot!! Üdv: leganorzs
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26153 Írta: brenya33
brenya33 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Sziasztok!
Én tegnap előtt este ragisztráltam be a Katedra nyelvskolához, mégpedig úgy, hogy ott meg is tudtam jelölni, hogy melyik városban szeretnék járni. Mivel tudtam, hogy a mi városunkban nekik van iskolájuk, így ez volt a kézenfekvő. Néhány percel ezelőtt beszéltem velük telefonon. Hétfőn du be kell mennem egy szintfelmérő tesztet írni, hogy annak alapján tudjanak csoportba sorolni. Ezen kívül egy regisztrációs lapot kell kitölteni és aláírni. Egyenlőre ennyit tudok és január elejei indulást ígérnek. Hát majd meglátjuk.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26169 Írta: Ancsi82
Ancsi82 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Szerintetek olyan is mehet erre a tanfolyamra, aki nem beszél egyáltalán németül, mint pl. én?
A katedránál ki kellett tölteni a reg. lapot és abban megkérdezték, hogy milyen szintű tanfolyamra szeretnék jelentkezni, heti hány órában és milyen napszakban, voltak megadva lehetőségek és választani kellett!
a legkorább időpont, mint már írtam jan. eleje volt a köv. febr!
Lehet én is felhívom őket hétfőn, hátha úgy nagyobb rá az esélyem, hogy bejutok, mint ha csak ülök és várom, hogy majd ők jelentkezzenek!
Honnan lehet reg. lapot szerezni, mert nekem a barátnőm kapta a Katedrától e-mailben és átküldte nekem, hogy neki nem kell, de kitöltene egyet a párom is, hátha neki is sikerül!
Nekem a barátnőm azt mondta, hogy GYES-en v. GYED-en kell lenni, hogy jogosult legyek a képzésre, de ezt sehol nem olvastam az e-mailben! Ugye nem így van!?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26170 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Ancsi82 írta: Nekem a barátnőm azt mondta, hogy GYES-en v. GYED-en kell lenni, hogy jogosult legyek a képzésre, de ezt sehol nem olvastam az e-mailben! Ugye nem így van!?

Ilyenről szó nincs a feltételekben (a topik indító bejegyzésében megtalálod)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leganorzs

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26171 Írta: leganorzs
leganorzs válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Sziasztok!

Megkaptam a harmadik visszajelzést is a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
nyelviskolától! :) Ebben közlik, hogy már decemberben lehetőség van elkezdeni a tanfolyamot!!!

'"Köszönjük megtisztelő érdeklődését nyelviskolánk iránt! Most azt a jó hírt szeretnénk megosztani Önnel, hogy december elején végre indulhatnak az első csoportok a pályázat keretében!"

Csak nem tudom, hogy náluk csak Budapesten folyik képzés, mert a honlapjukról ez sajna nem derül ki... :( Elküldték az online jelentkezési lapot és van online szint felmérőjük is!! (mondjuk az én szintemen nem sok felmérni való van :cheer: )

Egyenlőre enni!! Jó éjt mindenkinek!! Üdv: leganorzs
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, Ancsi82

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Toma81
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26183 Írta: Toma81
Toma81 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

leganorzs írta: Sziasztok!
Csak nem tudom, hogy náluk csak Budapesten folyik képzés, mert a honlapjukról ez sajna nem derül ki... :(


leganorzs!
A honlapjuk szerint
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
közelében.Nem tudom,nézted-e a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
,ők elég sok városban ott vannak.Én oda reg.-tam,de az sajna csak januárban indul. :unsure:
Addig viszont érdemes otthon tanulni.
Sok sikert!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!