Nyelvtanulás ingyen

  • Toma81
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26340 Írta: Toma81
Toma81 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Ancsi82 írta: Már másodszorra regisztrálok a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
nyelviskolában erre az államilag támogatott képzésre és nem jeleznek vissza!:( Mit csináljak?
Felhívjam őket?
Nektek visszajeleztek?


Szia Ancsi82!
Engem a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
hanyagol,beteg lázasan vártam,hogy visszajelezzenek de semmi reakció :blush: Próbáld meg telefonon Te is esetleg,én biztos felhívom őket,mert még lemaradok. :angry:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26392 Írta: Ancsi82
Ancsi82 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Felhívtam a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
is és azt mondták, hogy 2-3 hét és jelentkeznek, hogy hogyan tovább!
A
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
azt is mondták, hogy a tanfolyam végén tesztet kell írni és annak min. 60%-osnak kell lennie, különben vissza kell téríteni a tanfolyam árát!
Mondjuk ez szerintem jogos!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Toma81
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 5 hónapja #26394 Írta: Toma81
Toma81 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Ancsi82 írta: Felhívtam a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
is és azt mondták, hogy 2-3 hét és jelentkeznek, hogy hogyan tovább!
A
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
azt is mondták, hogy a tanfolyam végén tesztet kell írni és annak min. 60%-osnak kell lennie, különben vissza kell téríteni a tanfolyam árát!
Mondjuk ez szerintem jogos!!!


Ancsi82!

Ha valakinek a nyelvtudás elsajátítása nem elég motiváció,hát akkor a tanfolyam árának kifizetése majd az lesz. :lol: Egyébként bármilyen nyelviskolánál igénybe vehető?Lényegében nekik oly mindegy ki fizet,a hallgató,vagy az állam...vagy nem?
04.25.? :woohoo: Pont egy év van köztünk. :cheer:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26405 Írta: leganorzs
leganorzs válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Sziasztok, Jó reggelt!!

Mint már írtam én az összes Gergoo általi linken előregisztráltam. Ma reggelre mindegyiktől kaptam értesítést (persze van olyan, ahonnan, már régebben) és azt írják egyöntetűen, hogy dec. 01-től lehet élesben regisztrálni, valamint elküldték az általános tájékoztatót. Volt olyan is, ahonnan részletes listát kaptam, hogy mely városokban indul biztosan, mely városokban van szükség még és hány jelentkezőre, hogy induljon tanfolyam.

Szerintem, aki már 4-3 napja regizett és nem kapott még semmilyen visszajelzést az nyugodtan regizzen még 1x, mert lehet, hogy valami nem stimmel a regisztrációjánál. Ez az előregisztráció nem jár semmiféle kötelezettséggel, csak felmérik az igényeket!!

További szép napot!! Üdv: leganorzs

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26489 Írta: Ancsi82
Ancsi82 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Hát én remélem, hogy összejön, mert egyre idegesebb vagyok, én még nem kaptam visszajelzést a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
eddig és már 2× regisztráltam!:((
Nem tudok mit csinálni, még egyszer megpróbálom és várok, azt mondták, hogy le van terhelve a rendszer, nem minden esetben tudnak visszaigazoló e-mailt küldeni, de ha én elküldtem, akkor tuti megkapták!
Így legyen!
Bár én a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
bízom jobban, szeretném, ha oda válogatnának be!

Toma81!
Tényleg pont egy év van köztünk, eddig nem vettem észre!:)
Akkreditált nyelviskoláknál vehető igénybe csak!
Hát azért ez nem kevés pénz, szeretném, ha sikerülne bekerülni és utána sikeres vizsgát tenni!!
Ez a cél!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26592 Írta: Ancsi82
Ancsi82 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Sziasztok!
Hétfőn megyek 11-12 között egy tájékoztatóra a tanfolyammal kapcsolatban a
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
! :)
Izgulok!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!