Cup4you Kft. információkérés

  • kefa
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #12432 Írta: kefa
Cup4you Kft. információkérés téma létrehozva kefa által

Tapasztalat nélkül-átverés áldozta lettem. Budapesti vagyok, Szegedre kellett utazni Expressz oldalon talált hirdetés miatt.Németország-Frankfurt/Oder Elektronikai céget hirdettek, Megbízói szerződést kötöttem a céggel, és 1 alkalomra számlával Frankfurti kiutazás (9900FT) -ot fizettem.
Kovács Brigitta 06-20-7758207 (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)
volt a "felvételiztető", vele kellett személyesen találkozni. A Megbízási szerződés-mint munkaközvetítővel Cup4you Kft cégbélyegzővel (egyébként valós Adószám-ellenőrizhető a Cégkeresőben) bár ott már a cégnév Cupforyou-ként szerepel. Önéletrajzot kért, pecsételt, szerződést írt+számlát. Most kaptam e-mailt, hogy őt is átverték.-bizonyos Horvát Ákos alias Lang Tibor etc.... rendőrségi ügy van belőle-.állítólag.Ennek természetesen utána nézek. Van valamilyen Klaudia is az ügyben (ha igaz) de már (későn) azt sem hiszem el, amit kérdez-ne. Ezt keserű tapasztalatként, és segítségképpen, amennyiben valaki még kapcsolatba került bármelyik fenti adattal. Hát nem hiányzott ez a pénzkidobás 2 gyerekkel.... :-((((( ÓVATOSSÁGRA INT, csakhogy az ember szeretne jobb keresetet, megbecsülést a munkájáért, ezért változtatna.Munkát,akár lakhelyet ami nem kis döntés. Nagyon elkeserítő,hogy mások pont abból óhajtanának élni, hogy átvernek. :-((Ha valaki kapcsolatba került velük, esetleg írjon, én megpróbálkozom a feljelentéssel.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Storek
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12485 Írta: Storek
Storek válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Egy hajóban evezünk... Mi Karcagról utaztunk, szintén Szegedre, szintén ugyan erre az álláslehetőségre. Nyomda festéket nem tűrő módon szidom azt a bizonyos úri embert akinek még a nevét sem lehet egész pontosan tudni, mert bíztunk benne, hogy összejön ez a munka...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • moya
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12499 Írta: moya
moya válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Kefa!!!

Szintén mi is kidobtuk a pénzt az ablakon + úti költség.

De szerintem és többek véleménye szerint is a K. Brigitta nevezetű hölgy nem tudod az átverésről.
Nézz utána ....épp állast keresett a neten is megnézted ez KÖCSÖG fickó meg rácsapott őt is jól átverte, munkát ajánlott neki.
A KÖCSÖG tudta, hogy max 1 hónapra kell neki K. Brigitta meg fiatal is így könyebbben átverhető.

Szerintem vedd le K. Brigitta elérhetőségét .......emberségből.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • toi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12500 Írta: toi
toi válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

ugyan így jártam. ma kaptam a mail-t, haveromat felhívta ez a brigi.

én leveleztem ezzel a horváth ákossal, múlt héten még egy korrektül kitöltött, névre szóló munkaszerződést is kaptam.
ti is kaptatok?
pénteken lett volna az indulás.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • hollandfull
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12561 Írta: hollandfull
hollandfull válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

:evil: Sajnos mi is így jártunk,Ketten vagyunk Kondorosról, Nekünk 18.-a de-lőttre igérték a busz indulásának időpontját. Azóta nem elérhetőek telefonon. Mi benne vagyunk a feljelentésben. Írjatok ti mit tudtok!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12563 Írta: gsy778
gsy778 válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Hát sajnos én is ebbe a csapdába estem úgy látszik,nekem azt mondták hogy ma a reggeli órákban telefonálnak a pontos indulási idő miatt,de sehol semmi,a telefonjuk ki van kapcsolva az e-mailra nem válaszol az a Horváth Ákos.Az indulást amúgy péntekre ígérte.Nagyon rosszul érintett mivel mint itt az egyik forumozónak nekem is van két kis gyerekem,és rohadtul nem hiányzott ez a pénz kidobás.A hölgy az állás interjun nagyon hihetően adta elő az egészet,lehet hogy őt is átverték de nem tudom.Így hogy próbáljon az ember jobb megélhetést adni a családjának amikor soha nem tudja mikor verik át az ilyen patkányok!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!