Cup4you Kft. információkérés

Több
12 éve 3 hónapja #12564 Írta: gsy778
gsy778 válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Én is kaptam egy ilyen korrektűl kitöltött munkaszerződést,hihetőnek is tünt,de így utolag gondolkozva se egy pecsét se egy munkáltatói aláírás nincs rajta,de már mindegy úgy látszik.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Storek
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12572 Írta: Storek
Storek válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Szintén támogatom a feljelentését ennek a féregnek...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12573 Írta: konorbi30
konorbi30 válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Sziasztok!
Van fent az expresszen ennek az illetőnek hirdetése.Ha ö az.Csak most Eurojob4u néven.Németországi szállodába keres személyzetet.Szerintetek ugyan az az ember?
Mert küldtem már neki önéletrajzot.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • hollandfull
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12581 Írta: hollandfull
hollandfull válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

A feljelentés megtörtént. A Szegedi rendőrkapitányságon van az ügy. 06010/ 290/ 2012-es iktatószámon. Kotroczó Balázs Péternél. Bűnügyi osztály vagyonvédelmi aloszáj folytatja az eljárást. Tik is jelentkezzetek, nemén vagyok az első. Hollandfull. :evil:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • toi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12642 Írta: toi
toi válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

konorbi30 írta: Sziasztok!
Van fent az expresszen ennek az illetőnek hirdetése.Ha ö az.Csak most Eurojob4u néven.Németországi szállodába keres személyzetet.Szerintetek ugyan az az ember?
Mert küldtem már neki önéletrajzot.


nagyon gyanús. ez is horváth ákos néven hirdet. ez volt az álneve a komának, ha minden igaz.
de állítólag előzetesbe került hétfőn. nem hiszem, hogy onnan hirdetget, ha csak ki nem engedték.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12669 Írta: eva58T
eva58T válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Sziasztok!
Mi is megjártuk ezzel a céggel!Szerintetek hogyan lehetséges hirdetést feladni egy letartóztatottnak?Tudni illik tegnap adta fel a hirdetést.Vajon hány embert károsított meg, és még hányat fog ha nem vigyázunk magunkra!Én biztos hogy nem fogok jelentkezni az új hirdetésére. Egyébként csatlakozom azokhoz akik feljelentést szándékoznak tenni ellene nem szabad hagynunk, hogy még több embert megkárosítson!Egyébként én a lányommal mentem volna ki 50 000ft a kárunk, mert messziről utaztunk Szegedre

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!