Cup4you Kft. információkérés

Több
12 éve 2 hónapja #13830 Írta: kriemhild
kriemhild válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Figyelmeztetés!!! (Utolsó) Olyan magyar közvetitökkel ne is álljatok szóba, akik a "közvetitésért" pénzt kérnek és csak egy magyar SMS-t küldenek, mint szerzödést! Seriös német cégek nem igy keresnek munkaeröt, hogy nagyon megkérdöjelezhetö fejvadászok segítségét kérik! Hanem irásos Mail-es jelentkezés életrajzzal, fényképpel, munkahelyi bozonyitványokkal, majd meghívás a bemutatkozóra, majd szerzödéskötés a német törvények szerint és a tarifák szerinti fizetések! Semmit sem kötelezö azonnal aláirni, ha minden rendben van, el lehet vinni a piszkozatot, ellenöriztetni és csak, ha minden OK. aláirni!!! Két idegen jogosan lehet bizalmatlan egymással..!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #13903 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Na üdv Ákos...vagy ki is vagy :blink:

Amit leírtam a régebbi hozzászólásomban abból kihagytam, hogy az is beletartozik a kis játékba, hogy amennyiben lelepleződik a kis csalafintaság a csalafintáskodó kiáll a publikum elé(na nem nyilvánosan csak SMS, e-mail, levél, stb) aztán mindenkinek elmondja, hogy Ő aztán talpig becsületes. Ha meg ezt valaki is kétségbe vonná akkor per lesz de kemény.... :woohoo:
Bizony Én keresztül estem egy ilyen eseten....no nem a csalafintáskodó nyert...kapott 8 hónapot 2 évre felfüggesztve.

Tehát kedves Ákos ahogy Gergoo is írta, valahogy tisztázd, hogy mi közöd van a dentálisan hátrányos helyzetű munkaközvetítő H.Ákoshoz.
Ha nem Te vagy az, akkor meg rohamléptekben tégy egy feljelentést meggátolván szerencsétlen honfitársaid lehúzását.

Köszönöm figyelmedet

üdv. kfz B)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!