Cup4you Kft. információkérés

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #13429 Írta: magi
magi válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Sziasztok
Én is befizettem azt a bizonyos 9900ft-os (útiköltséget)a kedves Brigittának és is először azzal a bizonyos úri emberel beszélgetem ,,H.Ákossal" többszöri telefon váltás után egy hölggyel aki számomra ismeretlen volt ö adta ,,Kovács Brigittát" időpont egyeztetésre ami meg is történt le is utaztam Szegedre a Kávézóba ami már eleve gyanús volt de mindegy .Nekem pl:2012 feb 3.-án 12:00 körül lenne indulás én Budapesti Vagyok így a népligetnél lenne az indulás helye ahova a le írtak után nm tudom hogy el-e mennyek?Itt meg is kérdezném hogy közületek valaki meg jelent a megbeszélt kb időpontba vagy csak vártátok a hívást?Meg nem azért de egy kis ésszel ha bele gondoltok ők munka erőt közvetítenek nem velük leszünk vagy lennénk szerződésbe így ők hivatalosan a Német cég bélyegzőjét nem is használhatják.

,,Tisztelt Munkavállaló!

Mellékelten küldöm a német munkaszerződés végleges magyar változatát.
Kérném, hogy ellenőrizze le személyes adatait, és ha esetlegesen eltérést
tapasztal, akkor azt kérem szépen jelezni felém.,,

Én ezt az emailt kaptam ebből nekem nem az jön le hogy egy munka szerződést kaptam email-be hanem egy végleges változatot ami kint lesz megkötve szerintem én ezt a múlthetén kaptam mivel a eu tb kártyát kellet kiváltanom és oda érték én még tudtam mind Ákossal mind Brigittával beszélni telefonon szóval nem értem ti miért is nem tudtatok velük beszélni .És még valami ami nekem nem smakkol
A megbízási szerződés
5.A megbízott(vagy is ők ) 180napon belül folyamatosan közvetíti ki a megbízó(vagy is én) adatait a munkáltatónak (németek)
ebből nekem az jön le hogy nem azonnal hanem a megkötéstől számított 180napig aljáll nekem munkát és nem azt hogy feb 3-án
Még valami mivel mindenki befizette a 9900ft-ot ök kaptak Bevételi pénztári bizonylatot én a 0413018 kaptam vagy is én ebbe a tömbe 18ként fizettem be vagy több tömbjük van vagy csak ennyien fizettek-be raktam képeket ha gondoljátok nézetek meg remélem nem leszek áldozat csak amiket irtatok azokba sok az ellentmondás olyan össze vissza az egész ha elolvastok összefüggően az egész fórumot de én szerintem pár hasznos dolgot le írtam ami elvileg nálatok is ott kell legyen nézzétek meg és gondolkozzatok
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kriemhild

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #13432 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

magi írta: A megbízott (vagy is ők ) 180 napon belül folyamatosan közvetíti ki a megbízó (vagy is én) adatait a munkáltatónak (németek) ebből nekem az jön le hogy nem azonnal hanem a megkötéstől számított 180 napig aljáll nekem munkát és nem azt hogy feb 3-án

Pontosan! Ilyet talál ezrével a neten, s kiküldi neked s boldogulj magad. Ha reklamálod még csak igazad sincs, mert benne, van hogy a pénzedért mit kapsz, s ezt teljesitik is!
Igaz, hogy ezt magad is meg tudnád csinálni.....9900 Ft kidobása nélkül!

Majd értesits bennünket, hogy mi volt feb.3.-án! ;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13435 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Kedves Magi !
A hiba nyilván az én készülékemben van, mert néhány dolgot nem értek:
1. mire fizetsz utiköltséget, mivel gyakorlatilag azt sem tudod, hogy mikor és hová mész ?
2. mire kell az uniós egészségbiztosítási kártya ? Hiszen ha német céggel szerződsz, német egészségbiztosításod lesz.
3. 180 napig közvetít. Mire is ??
4. február 3.-án indulás. Akkor minek a 180 nap.

Mindegy, nekem ez zavaros.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #13451 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Miklós írta: Kedves Magi !
A hiba nyilván az én készülékemben van, mert néhány dolgot nem értek:
1. mire fizetsz utiköltséget, mivel gyakorlatilag azt sem tudod, hogy mikor és hová mész ?
2. mire kell az uniós egészségbiztosítási kártya ? Hiszen ha német céggel szerződsz, német egészségbiztosításod lesz.
3. 180 napig közvetít. Mire is ??
4. február 3.-án indulás. Akkor minek a 180 nap.
Mindegy, nekem ez zavaros.

Pontosan ez benne a trükk: hogy a kuncsaft ne értse! Jól megkeverik egy csomó EU's "nagyon fontos" dologgal, ráterhelik a dátumok s megtűzdelik egy két jólhangzó cégnévvel... aztám már is "puha" a szenecsétlen s fizet, mert hátha.....!
Ott van amit ir: "EU tb kártya"! (? :whistle: ?) Hát TB nincs sehol a világon csak Mo.-on! Minden normális államban van egy betegbiztositás, van egy nyugdijjárulék, és van egy adó. Ezek az elvonások! Olyan, hogy a betegbiztositás és a nyugdijjárulék mint TB együtt van, nincs még egy a világon, mert ezt egy állam sem tudná fizetni.
Mo. sem de ez más tészta....
;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13459 Írta: bebo75
bebo75 válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Sziasztok !

Na mi a barátommal megtettük ugyebár a feljelentést "H.Ákos" ellen! Kovács Brigitta által megadott adatok stimmelnek : Kotroczó Balázs Péter rendőrhadnagy , illetve az ügyiratszám is! Ma kaptunk mindketten választ a szegedi rendőrségtől , hogy folyik a nyomozás ezügyben !!!! Remélem lesz valami eredménye :) !

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13462 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

bebo75 írta: folyik a nyomozás ezügyben !!!! Remélem lesz valami eredménye :) !


az biztos :lol: a gond csak az, hogy ez egy régi trükk. A fogatlan Horvát csak egy stróman (valószínűleg büntetett előélettel) a Brigitta meg tényleg egy szerencsétlen munkanélküli akinek baromira kellett a beígért pénz.
Általában Bp-i ötletgyáros(ok) vannak a dolog mögött és kb 10-15 hasonló "cégük" van szerte az országban.
Derék rendőrünk a jog keretein belül legfeljebb a fogatlan cégalapítót tudja megfogni aki természetesen vagy játékgép szenvedélyes vagy kábszeres. Hol a pénz? Majd azt mondja elgépeztem elszívtam.
Nem csak a munkaközvetítésben utaznak...azért vagyok ennyire "okos" mert más szakmában találkoztam a hasonló lehúzást művelő mocskokkal.
"Nincs irodánk, épp most költözünk újba, minek iroda, így olcsóbban tudunk szolgáltatni"...ismerős a szöveg? ;)
Jó reggelt mindenkinek!
Előre fizetni ma, itt.... :woohoo:

Ha csak 1000 embert vernek át országszerte az is majdnem 10 milla !!!!! adómentes

És még kérdezitek miért akarok menni......


üdv. kfz B)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!