Merdint Kft. információ kérés

Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3421 Írta: leslie80
Merdint Kft. információ kérés téma létrehozva leslie80 által

Sziasztok!
A Merdint Kft által kínált húsipari munkákról tud valaki valamit?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: RRitus, wolfthomas, liedor, franko0323

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete - 12 éve 1 hete #18058 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Sziasztok!

Tapasztalatokat szeretnék kérni a céggel kapcsolatban ha valaki járt már velük kint. Köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #21149 Írta: batakri
batakri válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Sziasztok én dolgoztam náluk de nem ajánlom senkinek mert napi 33 € lehet keresni + a minimálbért de most már úgy tudom hogy 30 € és a minimálbért is kézbe kapod €-ban de amúgy ezeknek az volt a régi nevük hogy Invest-Trade Kft. így nézzetek utána egy pár oldalnyi infót találtok róluk

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #21159 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Sziasztok!

Én kértem már infót a cégről de csak amiatt, mert nem tudom minden városban ahol ők is jelen vannak ugyanazokkal a feltételekkel dolgoztatnak e. Nekem a párom fél éve van kint Coesfeldben, 33€-ról indult ő is de kapott fizetésemelést így most 42€-t keres + a minimálbér ami nagyjából 229€. Kemény a munka de ő elég jól bírja eddig velünk korrektek voltak ami a kifizetést illeti a befizetett előleget is a fél év letelte után visszakapta. A magyarországi telephelyükkel is beszéltem többször. De azt is hallottam, hogy más városokban más feltételekkel dolgoznak az emberek. De ha így a plusz információ függvényében tud valaki valamit szívesen fogadom.

Judit

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26465 Írta: laskoibence
laskoibence válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Sziasztok, apukám ma volt fenn pesten megbeszélésen, januárban megy ki dolgozni a céghez. Eddig korrektnek tűntek, nem kértek semmi pénzt sem előre.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26468 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Én is voltam ma Pesten az interjún :) Nekem párom már kint dolgozik úgy gondolom nagy valószínűség szerint nem ér a céggel kapcsolatban meglepetés. Amit ígértek megtartották eddig is. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!