Merdint Kft. információ kérés

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26704 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Rian írta: Decotext,azt mondja a barátnöm,/a férje van kint/ hogy rendes bérpapírt kap minden hónapban amin szerepel a cég és a dolgozó minden adata és a papír alapján le van vonva minden járulék amit egy munkabérből fizetni kell!Azért sem értik,és a fönöke megigérte,hogy most már utalni fog,mert szóltak neki,hogy jó lenne ha utalná a fizetést.


Nos, az ügy nekem nagyon furcsa és zavaros! Én is kapok minden hónap vége előtt egy bárpapirt amin a levonások fel vannak tüntetve és hogy mi mennyi. Az is rajta van, hogy mennyit és hova utalják. Esetemben a számlámra! Ha tehát a papirotokon a levonások rajta vannak, akkor az, hogy mennyi marad nettó és azt hova utalják! Hova utalták az adóelőleget? Hova utalták a nyugdijjárulékot és egyebet?? Ezeknek mindennek rajta kell lennie. ha nem akkor ez nem hivatalos értesités, csak egy értéktelen A4-es lap amivel etetnek!

LOHNABRECHNUNG 1
LOHNABRECHNUNG 2

Itt van két minta. Valahogy így kell kinéznie! Lehet
formailag eltérés, de az adatoknak benne kell lennie!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Rian
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 5 hónapja #26706 Írta: Rian
Rian válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Fogalmam sincs majd ha jön hozzám,akkor megmutatom neki!Azt én is kérdeztem,hogy mi van ráírva és állítólag kp fizetés van .Nem értem.Köszi!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26709 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Rian írta: Fogalmam sincs majd ha jön hozzám,akkor megmutatom neki!Azt én is kérdeztem,hogy mi van ráírva és állítólag kp fizetés van . Nem értem.Köszi!


Ilyen nincs legálisan! Akkor ecet!
Ha rám hallgattok, akkor azonnal felmond! (Így kevesebbet fog bukni!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Rian
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 5 hónapja #26710 Írta: Rian
Rian válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Felhívta a barátnőm a férjét,és azt mondta,hogy minden tételesen látszik a fizú papíron és állítólag most a következő fizetést már utalni fogja.Hát kíváncsi leszek,mert eddig sem volt a fizetéssel probléma ,csak kézbe kapták a papírral.Állítólag már elkérte a számla számot a főnöke.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26713 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Rian írta: Felhívta a barátnőm a férjét,és azt mondta,hogy minden tételesen látszik a fizú papíron és állítólag most a következő fizetést már utalni fogja.Hát kíváncsi leszek,mert eddig sem volt a fizetéssel probléma ,csak kézbe kapták a papírral.Állítólag már elkérte a számla számot a főnöke.


Nézd! Ha egy cég vagy személy, KP fizet, s nem utal, akkor arra törexik, hogy ne legyen nyoma! Mi is a nejemmel minden alkalommal viszünk KP-t külföldre. A határon 10 ezer ami legális és engedett farzsebben!

Reisende, die die Europäische Union verlassen bzw. die Außengrenzen der EU überschreiten, sind dazu verpflichtet, dass Bargeld bzw. Barmittel ab 10.000 Euro (Gesamtwert) schriftlich angemeldet werden müssen. Zu den Barmitteln zählen nicht nur Bargeld, sondern auch Zinsscheine, Schuldverschreibungen, Aktien, Wechsel / Solawechsel, Zahlungsanweisungen, Reiseschecks und Schecks, das Antragsformular steht im Internet zum Download bereit.

Ha egy cég így fizet akkor ott valami nincs rendjén! Feltétlenül legyetek résen!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, htimea, Rian

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • zs_csaba
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 5 hónapja #26917 Írta: zs_csaba
zs_csaba válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Sziasztok!
Én most készülök kimenni a cég által és az érdekelne hogy a házakban van e internet elérési lehetőség (laptopot érdemes-e kivinni) ?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!