Merdint Kft. információ kérés

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26471 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

avaya írta: ... a befizetett előleget is a fél év letelte után visszakapta.....

Kedves Judit! Ezt részletezzd már egy kicsit! Nem tudom egyedül vagyok e ezzel, de nekem ez nagyon furcsán hangzik és valószínű, hogy valamit félreértettem! Milyen, mire és ki által befizetett, előlegről írtál , amit ki fizetett vissza, kinek???


Én ezt nem értem!

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26475 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Kedves Decotext!

Valóban pontatlanul írtam, mert nem előlegről van szó. A cég kér egy oda útnyi pénzt, ami 60 €. Mégpedig azért, mert ha valaki még azelőtt hazajön, mielőtt annyi fizetése lenne, hogy finanszírozni tudja a hazautat azt ebből a befizetett összegből állják. Az első kiutazást követően természetesen van lehetőség személygépkocsival vagy ki ahogy akar is kijárni. És erre a befizetett összegre írtam, hogy fél év után automatikusan a teljes összeget visszautalják.

Remélem már nem félreérthető ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26477 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Nekem most lett félreérthető. :laugh:
Adsz 60 jurót, hogy ha még sem tetszik a kolbászkerítés és azonnal haza akarsz indulni de magától értetődő, hogy erre nincs egy vasad sem :woohoo: akkor ezt azonnal a kezedbe nyomják, hogy menj, ebből hazajutsz valahogy. Igaz? Furcsa de érthető. :laugh:
Na, most nem értem, hogy
1. 60 eurón miért is kell fél évet ülni? Milyen jogcímen van ez lekönyvelve? Biztonsági letét?
2. Mi ez a másodszor már úgy jössz-mész ahogy akarsz dolog?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26478 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

DECOTEXT írta:

avaya írta: ... a befizetett előleget is a fél év letelte után visszakapta.....

Kedves Judit! Ezt részletezzd már egy kicsit! Nem tudom egyedül vagyok e ezzel, de nekem ez nagyon furcsán hangzik és valószínű, hogy valamit félreértettem! Milyen, mire és ki által befizetett, előlegről írtál , amit ki fizetett vissza, kinek???


Én ezt nem értem!

Nem baj, de a Portréd az jó :P :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26480 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Nem kapja senki a kezébe a pénzt de felülhet a céges buszra akár másnap ha nem tetszik és hazajöhet.
Az, hogy milyen jogcímen ülnek ennyit rajta nem tudom.
A cég feltétele, hogy az első utad mindenképpen velük lehet utána akár saját magad is megoldhatod.

Bevallom nem kezdtem el agyalni ezeken a dolgokon örültünk mikor páromnak összejött a munka és most örülök, hogy nekem is. Bár annyi furcsa dolog után amik itt emberekkel megtörténnek én is azt vallom ami túl szép hogy igaz legyen az nem is az!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26482 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Nem agyalnék rajta ha érteném. :laugh:
60 jurót fizetsz, ezért ragaszkodnak hozzá, hogy kivigyenek és ezért még vissza is hoznak ha rövid időn belül nem tetszik a dolog ott kint vagy az egy másik 60-as? Esetleg több? kevesebb? Az első hazaút mennyi? Ha pedig minden szuper, a munkahely egy álom akkor nem az első útért fizettél hanem előleg lesz belőle fél év után amit visszafizetnek hiába volt valaminek az előlege.... :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!