Segítségkérés!

Több
13 éve 7 hónapja #1349 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

stibcer írta::

Most nem tudom hogy vágjak bele így egyedül. Menjek ki egy hétre és járjam végig a munkaközvetítőket vagy a kórházakat vagy hogy kezdjek bele? Te hogy kezdted hogy jutottál ki?
Ha gondolod priviben is írhatsz.

A legjobb lenne ha mások hasznára is lehetne ez a topik ezért a magánjellegű dolgokat nyugodtan mellőzve, itt folytassátok légyszíves. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #1350 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Az színigaz, hogy a jókedv elengedhetetlen mindenkor, és minden helyzetben.
Ez nem mindig sikerül, de én mindig úgy csináltam, hogy ha felmérgeltek, vagy valami olyan helyzetbe kerültem, mindig elővettem a telefont, és megnézegettem a gyerekek képeit, és máris jobb kedvem lett. De az is elég, ha valami olyan dologra gondolsz ami felvidít és kész.
Az a lényeg, hogy felejtsd el azt ami éppen azt a helyzetet előidézte.
Nekem ez eddig bevált.
Üdv.

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #1352 Írta: Roxa
Roxa válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Én a helyedben kinéznék egy környéket, és az ott fellelhető agentur für arbeit-nál leadnám a jelentkezésem! Ők majd ha akarod, ha nem kiközvetítenek:) De előtte nem ártana egy lakcím legalább..

Mondd meg az igazat, úgysem hiszik el!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #1353 Írta: stibcer
stibcer válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Igen igazad van hogy Anglia teli van, és a válság őket sokkal jobban sújtotta és szerintem még mindig sújta is. Én csak azért vagyok itt mert a lányom apja itt él jó viszonyban vagyunk és azért jöttünk ki hogy a lányom megtanuljon angolul most itt jár iskolába decemberig karácsonykor mennénk haza, és utána gondoltam Németországot. Addig puhatolózom érdeklődöm. Én csak azért akartam itt Angliába dolgozni hogy ne üljek egész nap itthon, amíg a lányom iskolába van az apja pedig dolgozik. De egyre inkább látom hogy ez reménytelen pedig már vagy 30 helyre pályáztam.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #1355 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Sziasztok
Kitzingenben keresnék ismerőst, és olyant aki segitene nekem abban, hogy hol tudok német nyelvtanfolyamra jelentkezni Kitzingenben. Itt élek Kitzingen mellett és sajnos a német egyedúl nem igazán megy, munkához alapfeltétel pedig .
Nem dolgozom, most fogom a vállalkozóit kiváltani, de ehhez szükségem lenne jó németnyelvtudásra ahhoz hogy dolgozhassak.
Tudtok tanácsot adni.
Kőszőnőm Teca :(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #1356 Írta: stibcer
stibcer válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Képzeljétek mi történt!!!!!!!!!!!
Csak úgy rákerestem a német ápolónői állásokra és írtam egy emailt, hogy itt meg itt ekkor és ekkor végeztem tapasztalatom nincs 2 perc múlva jött a válasz hogy küldjem el a jelentkezésemet, mert nekik sűrgősen szükségük van egy ápolónőre intenzív ápolás egy gyerekhez az otthonában. Hát majd leesett az állam. Azt hittem senki sem válaszol vagy majd jól elküldenek melegebb éghajlatra. Ez a munka éppen Nürnbergben lenne ahol 5 évig éltem korábban.Sajnos most nem tudok menni legalábbis januárig nem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!