Segítségkérés!

Több
13 éve 6 hónapja #1723 Írta: ancsa65
ancsa65 válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Szia Barbara.

Németországban ilyen jellegű munkát keresek.
45 éves vagyok, akár napokon belül kezdhetek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1724 Írta: barbara72
barbara72 válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Szia! Meg vannak a szükséges németországi munkavállalási engedélyed? A formalitásokra szeretnék rákérdezni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1725 Írta: vicim2
vicim2 válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Szia Barbara!
Én is keresek hasonló jellegű munkát, német lakcímem van Stuttgartban lakom, azon a környéken szeretnék maradni.
A papírokkal kapcsolatban én azt tudom, hogy a munkáltató család kitölti a hivatalos nyomtatványt, amit le lehet tölteni az arbeitsagentur.de honlapjáról, és utána, mint Haushalthilfe - max 3 évre megadják az engedélyt,elvileg soron kívül; de nekünk csak május 1-ig kell még.
Te csak olyanoknak tudsz munkát ajánlani, akiknek kézben van a munkaváll. engedélye?
Köszi a választ előre is.
Üdv Vici

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1849 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Sziasztok!
Magyarul beszélő könyvelőre lenne szükségünk, Stuttgart vagy környéken, ha tud valaki segíteni azt megköszönnénk.
Üdv mindenkinek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #8016 Írta: Kujak
Kujak válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Sziasztok!

Kb. 1 hónapja itt a honlapon volt egy hirdetés:

B kategóriás jogosítvánnyal sofőrt kerestek a Ruhr vidékre. (Vagy valami ilyesmi) Jelentkeztem.
Tegnap felhívott egy fickó és kérte, hogy 20-án utazzak fel Budapestre állás interjúra.

Két bajom van:
-az istenért sem találom meg újra azt a hirdetést, pedig volt egy ugyanilyen müncheni is,

-ill. kicsit gyanús a dolog, mert elég titokzatos volt az illető és minden kérdésre azt válaszolta, majd az interjún elmondja,
(gyanús még az is, hogy egy szálloda előadótermében lesz az interjú, amit arra napra kibéreltek)

Szerintetek érdemes felutaznom?


Üdv Kujak

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #8021 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Segítségkérés!

Szerintem nem érdemes felutaznod. Nem is tudom, hogy csúszhatott ki ilyen hírdetés. Már a B kategóriájú jogosítvány is mint elvárás, enyhén szólva nevetséges. Utána nézek és garantálom, hogy az illető nem fog többet itt hirdetni. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!