Milyen autót vegyek?

Több
11 éve 5 hónapja #26464 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

zigeuner írta:

mahlzeit írta:

zigeuner írta:

mahlzeit írta:

DECOTEXT írta:

mahlzeit írta: MErcedesnel, hasznalt max. 1 eves Werkswagen, JAhreswagen es Junge sterne autokrol beszeltem. HA uj autot akarsz ez nem palya.. Az sem erdekel ki milyen autot hasznal, egyeni preferencia es hitvita. (De erdekes modon taxiknak nem sok Toyotat lattam eddig. Mercedest fel mio km-el viszont erdekes modon meg mindig tudjak gazdasagosan uzemeltetni, tok mindegy mennyi a gari ra:)

Ismét nem figyeltél ezért megpróbálom még egyszer elmagyarázni. Lassan írom, hogy követni tudd! Én egy mondatomban sem írtma, hogy a BMW vagy a merci nem jó autó! Azt irtam, hogy a "Preis-Leistung" ezeknél a kocsiknál nem stimmel, mert nem jobbak mint a toyota vagy más távolkeleti kocsi! Tehát nem rossz egy merci vagy a BMV, de ugyan annyiért (példámban 30 ezer €) fele annyit rak a kocsiba mint a toyota! A másik: neked lehet, hogy nem fontos, de p.l van egy kis KIA "kévédarálónk" közeli (városi) furikázásokra. 7 az az HÉT év garanciát ad rá a gyártó! Ha ezek rosszak lennének ezt nem merné megteni egy autógyár! A német kocsikra mennyi is...? S pontosan azért lopják ezeket a "jobb" német kocsikat mert :
1 Statusszimbolum.
2 Drágák.


Na, kezd derengeni?

Te, ne engem piszkalj, ha nem tetszik, hogy piszkalnak a toyotad miatt :evil: Mar irtam, hogy hidegen hagy milyen autod van nem erdekel. Egy kommentem volt, hogy 35e keretbol kijon 1 eves premium garis Merc/BMW is. Ha nem erdekel, akkor ird azt. Lehet mast erdekelhet. HA nem venned eszre 1 percig nem bizonygattam a nemet autok elonyet, az nem en voltam. BAr rendszeresen nekem irsz a temaban. :)
Ez a lopjak az oroszoknak netto hulyeseg. A lopjak mert.. -re meg vegyel egy pillantast a statisztikakra. Mercedes, BMW hatul kullog a sorban. De valahol csak frusztralhat a toyotad, mert kulonben 1 percet nem vesztegetnel a temara:) Engem az sem erdekelt mikor Renault-ba, Opelbe, VW-be ultem, vagy a biciklimen. Nem erdekel es nem bizonygattam, hogy mennyire jo. Mert NEM frusztralt!


F9-t akaroooook (egy már volt) :laugh: :laugh:

Az IFA F9-re gondolsz?:)


iiiigen, Őrá,
de.wikipedia.org/wiki/IFA_F9
Csak kicsit ferdít a "Wiki", mert az enyém 1954-es.
Tennék fel képet, de nem tudom, ide hogy lehet. :)


Hááát, profilképként nem igazán látszik. 1978 Prága, nagypiac :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26466 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

A totoyát ezért nem lopják :woohoo: :woohoo:
http://totalcar.hu/magazin/hirek/2012/11/14/megepitettek_a_karikatura-toyotat/

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26479 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

zigeuner írta: A totoyát ezért nem lopják.


Csak azt ne mond, hogy ezzel ne tudsz Á-ból B-be eljutni? Erre még risztó sem kell.... :laugh:

Egyébként pontosan ezért érdemes toyotát venni: RÜCKRUF << Mig a VW és egyéb német kocsinál is elfuserálnak sok mindent, itt titokban javitgatják és minden tagadnak! Pl. a VW-nek, ma is van egy Polo kocsija, amelyik megfagy hidegben és megreped a motorblokk. Semmi "Rückruf", de titikban a mühelyekben kicserélik a dolgokat (olajteknő, stb.)Van egy olajszürő is passatban, ami reped és folyik....stb. A toyota már másodszor bevallja, hogy rossz valami, s javitják szó nélkül, noha milliárdokba kerülhet ez nekik..... Tudod: van őszinte és van sumák....! Na, a német autógyárak messze nem őszinték. Azzal sem, hogy a legnagyobb része a kocsiknak már régen nem is néemt gyártmányú!

Hajrá Deutschland! :P

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26513 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

DECOTEXT írta:

zigeuner írta: A totoyát ezért nem lopják.


Csak azt ne mond, hogy ezzel ne tudsz Á-ból B-be eljutni? Erre még risztó sem kell.... :laugh:

Egyébként pontosan ezért érdemes toyotát venni: RÜCKRUF << Mig a VW és egyéb német kocsinál is elfuserálnak sok mindent, itt titokban javitgatják és minden tagadnak! Pl. a VW-nek, ma is van egy Polo kocsija, amelyik megfagy hidegben és megreped a motorblokk. Semmi "Rückruf", de titikban a mühelyekben kicserélik a dolgokat (olajteknő, stb.)Van egy olajszürő is passatban, ami reped és folyik....stb. A toyota már másodszor bevallja, hogy rossz valami, s javitják szó nélkül, noha milliárdokba kerülhet ez nekik..... Tudod: van őszinte és van sumák....! Na, a német autógyárak messze nem őszinték. Azzal sem, hogy a legnagyobb része a kocsiknak már régen nem is néemt gyártmányú!

Hajrá Deutschland! :P

Egy autogyar mar csak akkor vall be es hiv vissza, ha eletveszelyes vmi. Ha nem akkor hagyjak, tok mindegy milyen gyarto. Dusseldorfban van Europa egyik legnagyobb japan koloniaja. Az erdekes az, hogy jellemzoen nem hasznalnak japan autokat, es a varosban alig van japo auto kereskedo is. Szo szerint semmi valasztek japo autokbol. Pedig meg szimpla japan boltokbol es ettermekbol, japan ez meg azokbol is ragyasig van a varos. Ennek ellenere egyik se ul be japan autoba, hanem Mercedes/BMW/Audi, azokbol is a nagyok. Nemnelyik epp csak kilat a kormany alol a hatalmas termetevel:) (Amugy iszonyat jofejek, udvariasak:) )
UGy feltennem nekik a koltoi kerdest egszer, hogy mi a baj a japan autokkal. (Valoszinuleg az egyik valasz az lenne, hogy az, hogy nem is japan. UK-ban gyartjak oket:) )
Nehogy hitvita legyen megint, csak elmelkedtem a japanokon!:) Abban egyetertek, ha egy auto elvisz A-bol B-be adott biztonsagi tenyezo mellett, akkor onnantol mar izles kerdese:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26514 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

@Zigeuner: Dobd fel vmi kepmegosztora es linkeld be a kepeket. Engem erdekelne!:) A forumban meg on-topic:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26518 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

mahlzeit írta:

DECOTEXT írta:

zigeuner írta: A totoyát ezért nem lopják.


Csak azt ne mond, hogy ezzel ne tudsz Á-ból B-be eljutni? Erre még risztó sem kell.... :laugh:

Egyébként pontosan ezért érdemes toyotát venni: RÜCKRUF << Mig a VW és egyéb német kocsinál is elfuserálnak sok mindent, itt titokban javitgatják és minden tagadnak! Pl. a VW-nek, ma is van egy Polo kocsija, amelyik megfagy hidegben és megreped a motorblokk. Semmi "Rückruf", de titikban a mühelyekben kicserélik a dolgokat (olajteknő, stb.)Van egy olajszürő is passatban, ami reped és folyik....stb. A toyota már másodszor bevallja, hogy rossz valami, s javitják szó nélkül, noha milliárdokba kerülhet ez nekik..... Tudod: van őszinte és van sumák....! Na, a német autógyárak messze nem őszinték. Azzal sem, hogy a legnagyobb része a kocsiknak már régen nem is néemt gyártmányú!

Hajrá Deutschland! :P

Egy autogyar mar csak akkor vall be es hiv vissza, ha eletveszelyes vmi. Ha nem akkor hagyjak, tok mindegy milyen gyarto. Dusseldorfban van Europa egyik legnagyobb japan koloniaja. Az erdekes az, hogy jellemzoen nem hasznalnak japan autokat, es a varosban alig van japo auto kereskedo is. Szo szerint semmi valasztek japo autokbol. Pedig meg szimpla japan boltokbol es ettermekbol, japan ez meg azokbol is ragyasig van a varos. Ennek ellenere egyik se ul be japan autoba, hanem Mercedes/BMW/Audi, azokbol is a nagyok. Nemnelyik epp csak kilat a kormany alol a hatalmas termetevel:) (Amugy iszonyat jofejek, udvariasak:) )
UGy feltennem nekik a koltoi kerdest egszer, hogy mi a baj a japan autokkal. (Valoszinuleg az egyik valasz az lenne, hogy az, hogy nem is japan. UK-ban gyartjak oket:) )
Nehogy hitvita legyen megint, csak elmelkedtem a japanokon!:) Abban egyetertek, ha egy auto elvisz A-bol B-be adott biztonsagi tenyezo mellett, akkor onnantol mar izles kerdese:)

egyébként én ezt inkább a japán "vezetői" mentalitásnak tudnám be... valamiért kényszeresen be akarják bizonyítani, hogy ők mekkora faszagyerekek. és hát ahhoz az image-hez jobban megy egy (szar :D) német státusszimbólum autó. Hiszen ki fordul meg egy toyota után? :D
egyébként viccen kívül én ezt így érzem, mikor üzleti útra megyek és találkozom/látok japókat lehet látni rajtuk, hogy a legmagasabb beosztású azt hiszi, ő a császár, a többiek meg loholnak utána :D

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!