Új fórum

Több
13 éve 5 hónapja #1929 Írta: Gergoo
Új fórum téma létrehozva Gergoo által

Sziasztok,
Mint azt valószínűleg észrevettétek, új fórumunk van. Kicsit másként néz ki, kicsit többet tud mint a régi de sajnos sokkal több a munka a frissítéssel kapcsolatosan mint azt gondoltuk. Folyamatosan dolgozunk rajta, hogy az angol szövegek magyarul jelenjenek meg mindenhol, a feltöltött avatarképek megjelenjenek és még ki tudja mi nem úgy alakult, ahogy azt vártuk. :D Természetesen várjuk visszajelzéseiteket is. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #1931 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Új fórum

Szia Gergő!
Nagyon jó nekem tetszik az új dizájn !Formailag is jó át tekinthető !Már beléptem reggel máris látható volt az új arculat !Csak így tovább !Jó munkát-:)-:)Üdv:Erika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #1932 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Új fórum

Nekem is nagyon tetszik az új forma.Üdv.

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • rimoldi
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #1935 Írta: rimoldi
rimoldi válaszolt a következő témában: Új fórum

Szia Gergő!

Az új fórum tényleg jól sikerült.

Viszont én azt szeretném tudni, hogy olyan valakinek, aki nincs fent a fórumon, hogy tudok magánüzit küldeni?
Ha a fórumhozzászólásnál kattintok a nevére, akkor csak adatokat látok róla, az üzenetek opciót nem. :huh:
Vagy én vagyok béna?
Segíts kérlek, lehet, hogy ez másban is felvetődött!

Köszönöm
Rita

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #1936 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Új fórum

rimoldi írta: Szia Gergő!

Az új fórum tényleg jól sikerült.

Viszont én azt szeretném tudni, hogy olyan valakinek, aki nincs fent a fórumon, hogy tudok magánüzit küldeni?
Ha a fórumhozzászólásnál kattintok a nevére, akkor csak adatokat látok róla, az üzenetek opciót nem. :huh:
Vagy én vagyok béna?
Segíts kérlek, lehet, hogy ez másban is felvetődött!

Köszönöm
Rita

Szia,
A Hozzászólások: alatt van egy szövegbuborék ikon, erre kattintva lehet egyből üzenetet küldeni. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • szittyah
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #1938 Írta: szittyah
szittyah válaszolt a következő témában: Új fórum

rimoldi írta: Szia Gergő!

Az új fórum tényleg jól sikerült.

Viszont én azt szeretném tudni, hogy olyan valakinek, aki nincs fent a fórumon, hogy tudok magánüzit küldeni?
Ha a fórumhozzászólásnál kattintok a nevére, akkor csak adatokat látok róla, az üzenetek opciót nem. :huh:
Vagy én vagyok béna?
Segíts kérlek, lehet, hogy ez másban is felvetődött!

Köszönöm
Rita


saját menü, üzenetek, új üzenet írása...elvileg van ilyen opció, de nincs reklámozva, így nekem is kb. egy órámba került múltkor, hogy megtaláljam

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!