Lakcímbejelentő pótlása

  • Aniko
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 2 hónapja #28097 Írta: Aniko
Lakcímbejelentő pótlása téma létrehozva Aniko által

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy tudom pótolni az elveszett lakcim bejelentőt ha már nem tartózkodom abban a városban ?Jelenleg 300km-el odébb vagyok .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #28161 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Lakcímbejelentő pótlása

Nagyon egyszerüen, kikered onnan ahol most laksz, hogy nyomtassak mar ki, hogy eddig hol es mettöl, meddig laktal Németországban.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28201 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Lakcímbejelentő pótlása

Firma írta: Nagyon egyszerüen, kikered onnan ahol most laksz, hogy nyomtassak mar ki, hogy eddig hol es mettöl, meddig laktal Németországban.


Kedves Firma, biztos vagy benne, hogy ez lehetseges? csak azert utott nekem szemet, mert pont ma voltam bejelentkezni, es abszolut nem ugy tunt, hogy a rendszer kozponti lenne, nem az tortent ugyanis, h lehivta volna a szemelyes oldalam, es atirja az uj cimre, hanem mindent ujra begepelt, az osszes adatomat (tuti, mert nem is sikerult a nevem osses betujet beutnie :) ).

Volt korabban a bejelentkezesrol szo, hogy milyen pikkpakk megy, es egy kisvarosban ez igaz is volt, de ma pl 2 orat vartam a keruleti amt-nal, pedig legalabb 5 ugyintezo dolgozott egyszerre. De ez lehet hamburgi sajatossag, itt a bankszamlanyitas is 2 oras moka volt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28222 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Lakcímbejelentő pótlása

Szio

Én előszőr Münchenben laktam, és mikor itt a másik faluban bejelentkeztem,2 évvel később minden bent volt a számitogépben. ;) pedig 5 ezres kisfalu :blush: még arra is rákérdezett biztos nem-e vagyok katolikus mégis?
Mikor az adot intéztük na ahhoz meg már a nevem is elég volt még a személyimet sem kérték el, szerintem még a b gyi. szinét is ismerik nálam, nekem legalábbis ez volt az első benyomásom.
Lehet valami baki volt a számitogéppel??? :sick:
Üdv.Terézia
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28235 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Lakcímbejelentő pótlása

kisne írta: Mikor az adot intéztük na ahhoz meg már a nevem is elég volt még a személyimet sem kérték el, szerintem még a b gyi. szinét is ismerik nálam, nekem legalábbis ez volt az első benyomásom.


A nagy helyzet az, hogy tudják kivel telefonálsz, tudják, hogy hol mikor és mit vásárolsz, tudják, hogy hol tankolsz és milyen kocsid van, volt és "lesz"..... Nagyon csodálkoznék, ha nem tudnák megmondani a bugyid színét, hogy ki a nagyapád és hogy van e valamilyen örökölhető betegséged a génkészeletedben! Kedves Kisné, ma már ezeket az adatokat bárki megszerezheti ha csak egyszer is fizettél bankkártyával vagy valahol vezetsz egy számlát esetleg a betegbizsoítási kártyádat bedugták már a dokinál az olvasóba! A szörnyű, hogy ezek az adatok kisebb ráforditással még az interneten is hozzáférhetők!

gläserner Mensch


DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28236 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Lakcímbejelentő pótlása

Hmm.. Nem ez lenne az elso eset, hogy nalam valami nem stimmel, nem a megszokott menetrendszerint halad :S Es a fene a beluket, meg 10 eurot le is gomboltak rolam azert e kinyomtatott fecniert :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!