Utazás Münchenbe

Több
10 éve 8 hónapja #32814 Írta: sastojas
Utazás Münchenbe téma létrehozva sastojas által

Üdv mindenkinek! Segítséget, illetve tanácsot kérnék! Münchenbe mennék pár napra. Merre érdemes szállást keresni, külvárosban, esetleg magánszállás, mert amit kiad a kereső, az mind szálloda, az meg most nem fér bele anyagilag. :(
És néztem a repülőjegy árakat, két felnőtt oda-vissza 115 ezer forint? Ennél nem találtam olcsóbbat. És alig van közvetlen járat.... akkor már az autó olcsóbb. Köszi előre is! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32818 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Utazás Münchenbe

sastojas!
a couchsurfing-ről hallottál már?
Egyik lányom használja, sok pénzt megtakarít vele.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #32826 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Utazás Münchenbe

sastojas írta: Üdv mindenkinek! Segítséget, illetve tanácsot kérnék! Münchenbe mennék pár napra. Merre érdemes szállást keresni, külvárosban, esetleg magánszállás, mert amit kiad a kereső, az mind szálloda, az meg most nem fér bele anyagilag.


Hát kérlek alássan, München az egyik legdrágább városa No.-nak! Jól bele választottál. Mégis, mennyi lenne az a kapacitás, amit még fájdalommentesen ki tudnál adni szállásra? Csak azért kérdezem mert pont a hotelek (motelek, turistaszállók) a legolcsóbbak eliveg, hacsak nem mentek campingbe.....
Kétcsillagos <<< LINK már van 45 euro/nap-tól. Ennél olcsóbbat nehéz lesz találni! (74€/nap-nál még reggeli is van.)

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sastojas

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #32827 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Utazás Münchenbe

sastojas írta: És néztem a repülőjegy árakat, két felnőtt oda-vissza 115 ezer forint?

Kocsival olcsóbb, független vagy az idulási idöktöl, akkor állsz meg és ott ahol akarsz, semmit nem kell cipelned. (Természetesen nem egy 15 litert fogysztó touaregröl beszéltem.)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32831 Írta: ancsa10
ancsa10 válaszolt a következő témában: Utazás Münchenbe

sastojas!
A vonat nem jó? Már 29.- eurótól van jegy és közvetlen járat napi 5 alkalommal. Persze időben kell foglalni. De van Europa Speciall jegy is, ami 39.- euro bárhová Európában.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sastojas

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32833 Írta: sastojas
sastojas válaszolt a következő témában: Utazás Münchenbe

DECOTEXT írta:

sastojas írta: És néztem a repülőjegy árakat, két felnőtt oda-vissza 115 ezer forint?

Kocsival olcsóbb, független vagy az idulási idöktöl, akkor állsz meg és ott ahol akarsz, semmit nem kell cipelned. (Természetesen nem egy 15 litert fogysztó touaregröl beszéltem.)


Igazad van, utána számolgattam, az autó a legjobb. Fordom van, max 7.5 liter autópályán.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!