Eperszedés Németországban

Több
12 éve 2 hónapja #15871 Írta: gyongyver
Eperszedés Németországban téma létrehozva gyongyver által

Üdvözlök mindenkit! Tud e valaki valamilyen információt ezzel a munkával kapcsolatban?
Mert én sajnos semmit sem tudok, de nagyon szeretnék ebben dolgozni. Esetleg van e olyan aki hasonló német szezonmunkában dolgozott már, és megosztaná ezzel kapcsolatban a tapasztalatait? Én már elküldtem az önéletrajzomat erre a munkára, és válaszoltak is, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot telefonon ezzel kapcsolatban. Nem tűnik becsapásnak a válaszlevelük, hivatalos német levél, aztán ki tudja...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15873 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Eperszedés Németországban

gyongyver írta: Én már elküldtem az önéletrajzomat erre a munkára, és válaszoltak is, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot telefonon ezzel kapcsolatban. Nem tűnik becsapásnak a válaszlevelük, hivatalos német levél, aztán ki tudja...

Miért nem hívod fel őket akkor? Nem becsapás. A többség csak várja, hogy vissza jelezzenek Te pedig informálódsz milyen a munka? Garantálom, hogy nehéz, le fog szakadni a hátad az első nap után. 50 embert keresnek és csak az oldalunkon megjelent hirdetésre minimum ezren jelentkeztek!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15884 Írta: Numma
Numma válaszolt a következő témában: Eperszedés Németországban

Mennyi idő után válaszoltak a jelentkezésed után?
Én is próbálkoztam..bár ha tényleg 50ember kell csak nekik akkor nem sok esélyt látok hogy engem is felvegyenek... :( :(
Mostanában elhagyott a szerencsém,remélem hamar visszatalál hozzám :)

Üdv: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15891 Írta: gyongyver
gyongyver válaszolt a következő témában: Eperszedés Németországban

Felhívtam őket a megadott számon, sajnos valamiért nem lehet velük beszélni, vagy foglalt vagy megszakad... és emailt is írtam nekik a többi információért, de még nem válaszoltak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15894 Írta: gyongyver
gyongyver válaszolt a következő témában: Eperszedés Németországban

Kedves Numma! Nem tudom miért, minek köszönhetően, de rögtön válaszoltak, amikor jelentkeztem, de ez még szerintem nem jelenti azt hogy össze is fog jönni a munka. Hiszen annyi információt nem tudok még róla, azt sem írták meg hogy hol lesz pontosan a munka és mikor, és hogy meddig, és az utazásról sem tudok semmit sem. Egyébként már december eleje óta keresem a munkát a férjemmel együtt, és idáig nem jött össze még semmi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15969 Írta: Csabeszka87
Csabeszka87 válaszolt a következő témában: Eperszedés Németországban

bocs megmondaná nekem valaki hogy hol lehet erre a munkára jelentkezni?
új vagyok most regisztráltam és nem látom hogy hol lehet jelentkezni rá vagy mi a címük telefonszámuk!

eéőre is köszönöm :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!