Kozmetikus

  • Ivett
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 11 hónapja #667 Írta: Ivett
Kozmetikus téma létrehozva Ivett által

Sziasztok!
Érdeklödnék,hogy Németországban mennyire elterjedt a Kozmetikus szakma?Szépségszalonok...stb
Érdemes-e belevágni..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • yvett
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 11 hónapja #671 Írta: yvett
yvett válaszolt a következő témában: Kozmetikus

Szia,

kozmetikusbol nincs közel sem annyi, mint fodraszbol, vagy körmösböl, viszont az igeny sem olyan nagy ra, mint nalunk otthon. Nagyon jo anyagi körülmenyek között elö nök sem jarnak kozmetikushoz okvetlenül. Az is igaz, hogy keves olyan szalon van, amelyik allando nyitvatartasi idövel rendelkezik. A legtöbb csak bejelentkezesre teljesit, "a beugrok egy szemöldökfestesre" szinte csak a fodraszoknal lehetseges. Ebböl persze arra is következtetek, hogy olyan jol megy, nem erdemes nekik ott lenni egesz nap.
Igazan jo szakembert a szepsegiparban nehez itt kifogni, ha Te annak erzed magad, akkor erdemes.

Yvett

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • aancsika
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 11 hónapja #681 Írta: aancsika
aancsika válaszolt a következő témában: Kozmetikus

Szia!!!

Az biztos,hogy nincs sok belole,viszont elhelyezkedni itt kinn nagyon nehez!Pedig elvileg szeretik a magyar kozmetikusokat!!En is probaltam(mivel kozmetikus vagyok)de lekuldtek,mint a huzat!De talan majd egyszer befutok!!! :cheer:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Ivett
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 11 hónapja #683 Írta: Ivett
Ivett válaszolt a következő témában: Kozmetikus

Szia Ancsika..és miért küldtek el?.. mire fogták?
Üdv Ivett :dry:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • yvett
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 11 hónapja #690 Írta: yvett
yvett válaszolt a következő témában: Kozmetikus

Sziasztok,

a kerdes az volt erdemes-e belevagni, ezt en ugy ertelmezem, vallalkozni.
Alkalmazottnak nem vesznek fel, ez vilagos. A munkavallalasi engedellyel kapcsolatos temaban mar irtam, a magyarok meg mindig nehezen kapjak meg, csak hianyszakmakban!
Üdv.

Yvett

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #17444 Írta: hkriszta
hkriszta válaszolt a következő témában: Kozmetikus

Sziasztok!
Az utolsó bejegyzés óta sok minden megváltozott (szabad munkavállalás) ezért érdeklődnék,van-e köztetek esetleg valaki,aki kozmetikusként tudott elhelyezkedni,illetve vállalkozni.
Olvastam valamelyik topikban,hogy csak mestervizsgával lehet magánvállalkozni,aztán valaki rácáfolt. Ha valaki tudja erre is a pontos választ,megköszönném.
Üdvözlettel:
Kriszta :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!