Költözés, költöztetés

Több
9 éve 2 napja - 9 éve 4 órája #39127 Írta: Gergoo
Költözés, költöztetés téma létrehozva Gergoo által

Csibijuza írta: Azért egy költözés se két fillér. Vagyis cent.

Ugyan már. Béreltek egy transit-ot aprópénzért és több év után is meg vagytok max. 3 kanyarból. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 órája #39143 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Költözés, költöztetés

Nem magára a költözködés tevékenységre gondoltam, hanem arra, hogy kaució első lakbér ilyesmi. Napi 29€-ért a Buchbindert vagy a(z) Europcar kibérelhető.
Pl. most néztem pár lakásajánlatot a neten: Van egy lakás, 2 szobás, a konyhát meg meg kell venni. IKEA konyha 1100€.
Háááááát....

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 órája #39145 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Költözés, költöztetés

Csibijuza írta: Nem magára a költözködés tevékenységre gondoltam, hanem arra, hogy kaució első lakbér ilyesmi. Napi 29€-ért a Buchbindert vagy a(z) Europcar kibérelhető.


Napi 29-ért nemigen (a legkisebb furgon is 50-60 €/nap mindkettönél....) A "már napi 29 €-ért" szlogen úgy értendö, hogy
a., személyautóra vonatkozik, azon belül is ca. a 3-ajtós Opel Corsa, VW Polo, ilyesmi
b., általában min. egy heti bérlésnél meg ezt a tarifát...
c., a Buchbindernél van speciális tarifa a reklámfeliratos kocsira, ott esetleg belefér az egyel nagyobb autó is a 29.-€-ba, de az ilyen autóik elég korlátozott számban vannak a telephelyeken, és legtöbbször úgy kell kisírni, mert magától fel sem ajánlják.

(még mielött vita lenne: sokszor béreltem már különbözö méretü kisteherautókat, legutoljára éppen ma..... ;) A reklám kamu, meg kell nézni konkrétan az online felületükön.... :hyper:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #39148 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Költözés, költöztetés

Elismerem, pontosan nem néztem még utána a költözős kocsinak, mert még nem kellett. Ennyi. Csak láttam reklámkocsit. Hamarosan kell. Vagy soha. Vagy. De a vagy az biztos.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 11 hónapja #39153 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Költözés, költöztetés

Gejzám!
Nem, hogy 29 de már 20 euróért is bérelhetsz kis teherautót!
LINK1

A sixnél még olcsóbb. Igaz, hogy csak 100 km van az árban! LINK2

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #39160 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Költözés, költöztetés

Aha, ezt ismerem: az AB xy eurós akció mindig vicces, maga a honlap is, mert semmire nem jó. Egyébként nem a mezítlábas kölcsönzőkről beszéltem, hanem a Csibijuza által konkrétan említett Buchbinder-ről és Europcar-ról.
A Sixt úgyszintén jó példa, próbálj meg ennyiért konkrétan foglalni. Megsúgom: "leider ist zum angegebenen Zeitpunkt oder an der angegebenen Station die angefragte Fahrzeugklasse nicht verfügbar". Mellesleg ez akciós ajánlat, még négy napig érvényes. Én mindenesetre a maradék négy napra a környéken nem találtam autót ennyiért. Sőt, a kedvedért megnéztem Hannovert is: ott sincs. Tipikus néphülyítés.... De azért cserében felajánlja ugyanazt az autót más tarifában laza 152 €/napért.
Pont erről szólt a posztom, nem bedőlni a reklámnak, hanem konkrétan megpróbálni...

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!